Praha

Záchranáři se snažili marně, chodec v Praze nepřežil střet s tramvají

Tragická dopravní nehoda se stala v neděli večer v Ječné ulici v Praze. Na místě došlo ke střetu tramvaje s chodcem. Muž následkům nehody na místě podlehl.

Nehoda se stala krátce po deváté hodině večer poblíž křižovatky ulic Ječná a V Tůních. Tramvajová souprava jedoucí směrem na Karlovo náměstí tam čelně srazila chodce. Muž při střetu utrpěl smrtelná zranění.

Nehodu potvrdila i mluvčí pražské policie Violeta Siřišťová. „ Tramvaj srazila muže, který přecházel koleje patrně mimo přechod pro chodce. Jeho resuscitace byla bohužel marná,“ uvedla pro TN.cz mluvčí. Podle stop na čelním skle tramvaje se muselo jednat o náraz velké intenzity. Zda byla na vině snížená viditelnost díky mrholení a tmě, nebo byl chodec pod vlivem alkoholu ukáže až další vyšetřování a nařízená pitva.

Související obsah

Provoz tramvají byl v místě nehody kvůli zásahu složek IZS obousměrně přerušen. Zprůjezdnění se očekává zhruba kolem půl dvanácté.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Praha

Důležité Události

Krátká zpráva

Cestování z některých zemí zpřísní

Ministerstvo zahraničí opět změnilo cestovatelský semafor. Od pondělí 20. září se Slovinsko přesune do tmavě červené kategorie. Neočkovaným lidem se zkomplikuje návrat z Lotyšska, Rumunska a San Marina, které se přesunou z oranžové kategorie do červené. Jednodušší naopak bude návrat z Islandu, Portugalska a Baleárských ostrovů, které se posunou do oranžové.

Krátká zpráva

Amazon postaví distribuční centrum v Kojetíně

Internetový prodejce Amazon rozšiřuje logistickou síť v Česku. V Kojetíně na Přerovsku postaví nové distribuční centrum. Do roku 2023 by v něm mělo vzniknout více než 2000 stálých pracovních míst. Nábor zaměstnanců podle tiskové zprávy Amazonu začne v roce 2022. Firma nabídne nástupní hrubou mzdu 182 korun na hodinu pro zaměstnance na vstupních pozicích a 225 korun pro vedoucí týmů.

Píše se na Deník.cz