Opava

Muž vypadl z okna domu! Vážným zraněním na místě podlehl

Muž vypadl z okna domu! Vážným zraněním na místě podlehl
Zdroj: Mediafax

Záchranáři v úterý bojovali o život muže, který v Opavě vypadl z okna domu. Utrpěl však velmi vážná zranění a jeho životní funkce se už nepodařilo obnovit.

Šestasedmdesátiletý muž podle záchranářů vypadl z dvanáctimetrové výšky. Zatím není jasné, za jakých okolností z okna domu vypadl. "Základní první pomoc mu začali poskytovat policisté, kteří k němu dorazili jako první. V okamžiku příjezdu záchranářů muž nejevil žádné známky života," popsal smutné okolnosti mluvčí záchranné služby Lukáš Humpl.

Záchranáři se však snažili bojovat o život muže až do poslední chvíle. "Týmy pokračovaly v úsilí o jeho záchranu rozšířenou resuscitací, za použití přístrojové techniky a léků. Muži byly zajištěny dýchací cesty a umělá plicní ventilace, vstup do kostní dřeně pro podávání léků, záchranáři jej také zajistili pánevním pásem," popsal snahu o záchranu mluvčí.

Související obsah

Lékař však rychle zjistil, že zranění seniora jsou velmi rozsáhlá – muž utrpěl poranění v oblasti hrudníku a pánve. "Přes veškerou snahu se nepodařilo obnovit krevní oběh pacienta, který na místě svým zraněním na místě podlehl," zakončil mluvčí.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz