útěk z vězení

Dvojice byla obviněna z pašování drog, ven z cely se prostříleli! VIDEO

V Thajsku se odehrála scéna jako vystřižená z akčního filmu. Američan se svou thajskou přítelkyní, kteří byli obviněni z pašování a prodeje drog, si prostříleli cestu z vazební cely. Ještě s dalším vězněm utekli i s okovy na nohou. V Thajsku jim hrozil trest smrti. Krvavý souboj zachytily bezpečnostní kamery.

Útěk za svobodou pašeráka drog provázelo brutální násilí. Čtyřicetiletému Bartovi Helmusovi hrozil v Thajsku rozsudek smrti za obchodování s drogami. On se ale rozhodl vzít osud do svých rukou. Ve vazební věznici v provincii Patajá čekali se svou přítelkyní a thajským spoluvězněm na rozsudek. A vymysleli plán, udělali rozruch a přivolali dozorce. Toho napadli a vzali mu klíče.

Helmusův komplic jménem Noi potom na dozorce vystřelil. Američan na něj pak skočil a opakovaně ho bodnul. Dozorce, který se trojici snažil zastavit, nechali ležet na místě těžce zraněného, v jeho těle nechal Američan nůž. Policistu převezla záchranka do nemocnice v kritickém stavu.

Helmusova přítelkyně se následně dostává k východu z budovy. I jí, stejně jako jejímu partnerovi, hrozí trest smrti kvůli obchodování s drogami. Policista, který se vězňům připletl do cesty, okamžitě ve strachu zalezl pod sedačky. Uprchlíci mu vzali klíče, Helmus následně odemkl dveře.

Související obsah

Venku na ně čekal bronzový pickup. V něm všichni tři unikli, daleko se ale nedostali. Policie je dopadla třicet pět kilometrů od hranic s Kambodžou. Helmus se s přítelkyní pokusili při dopadení vzájemně zastřelit. To se jim ale nepodařilo a znovu skončili ve vazbě. Jejich komplice chytli v nedalekém poli.

pan, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz