Fekální vůz

Fekální vůz skončil potopený v rybníce! Do vody museli potápěči

Kuriózní nehoda se stala v pátek před polednem v Jevanech nedaleko Prahy. Pod fekálním vozem se utrhl břeh a skončil v rybníce. Na místo vyrazili hasiči, kteří společně s potápěči auto vytáhli zpátky na silnici.

Do půlky potopený ve vodě skončil fekální vůz poté, co se s ním utrhl břeh rybníka v obci Jevany. K nehodě vyrazili hasiči ze Středočeského kraje i hlavního města. "Uvnitř vozidla se nikdo nenachází," uklidnili hasiči na twitteru. 

Okolo fekálního vozu byly následně položeny norné stěny. Společně s potápěči pak jednotky hasičů vyprostili havarované auto z vody zpět na silnici.

Související obsah

Nehoda v Jevanech není prvním podobným karambolem. V polovině srpna letošního roku museli záchranáři a hasiči  zasahovat v Cholupicích na jihu Prahy. Fekální vůz tam totiž prorazil plot, poškodil kapličku s elektrickým proudem a skončil na zahradě domu.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Fekální vůz

Důležité Události

Krátká zpráva

Policie zatkla bývalého lídra katalánských separatistů Carlese Puigdemonta

Italská policie zatkla na Sardinii bývalého šéfa katalánské vlády Carlese Puigdemonta. Puidgemont ve čtvrtek cestoval z Bruselu do Alghera kvůli návštěvě kulturní události a na setkání s regionálním lídrem a ombudsmanem Sardinie. Když dorazil na letiště ve městě Alghero, zastavila ho pohraniční policie, píše agentura AP. Zítra soud rozhodne, jestli ho vydá Španělsku, nebo propustí. Ve Španělsku čelí obvinění za pobuřování a za zorganizování nezákonného referenda o nezávislosti Katalánska v roce 2017.

Krátká zpráva

Chlapec v Nizozemsku vyhrál soud, může se očkovat proti covidu

Dvanáctiletý chlapec se v Nizozemsku obrátil na soud, protože mu otec zakázal očkování proti covidu-19. Kluk o vakcínu moc stál, aby se mohl vídat s nemocnou babičkou a neohrozil ji. V zemi je možné očkování od 12 let se souhlasem obou rodičů. Soudce se přiklonil na stranu chlapce, jehož rodiče jsou rozvedení.

Píše se na Deník.cz