Auto

Záchrana, nebo pohroma? Hořící BMW hasili splašky z fekálního vozu

Záchrana, nebo pohroma? Hořící BMW hasili splašky z fekálního vozu
Zdroj: reprofoto

Milovníci aut museli mít při pohledu na situaci, která nastala v ruském městě Samara, rozporuplné pocity. Luxusní BMW X6 začalo hořet, naštěstí (či bohužel) byl ale poblíž fekální vůz.

Krásné auto sice neshořelo, ale za jakou cenu? Přesně takové komentáře přibývají pod videem, které se teď šíří ruskými sociálními sítěmi. Na záběrech, které podle televize NTV pocházejí z města Samara, je zachycena těžko uvěřitelná situace.

Video ukazuje dva muže, kteří se snaží zachránit drahé BMW X6, kterému hoří motor. Vedle zoufalého řidiče krátce předtím zastavil fekální vůz a jeho šofér začal hořící auto polévat špinavou vodou se splašky.

Majitel "bavoráku" mezitím bezradně pobíhá okolo, pak otevře přední kapotu. Okamžitě se vyvalí hustý dým a je vidět, jak z motoru šlehají plameny. Ty se podle televize podařilo uhasit, ale auto bude nejspíš stejně na odpis.

Související obsah

"Nejvíc peněz nepůjde na opravy, ale na osvěžovače vzduchu," vtipkuje v komentáři jeden z uživatelů. "Proč nenasadí fekální vozy i do boje s lesními požáry? " ptá se další. Jestli si majitel auto nechá a jaké jsou na něm škody, není jasné.

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události