Nehoda

Opilý mladík ukradl popelářské auto, na kruháči ho převrátil! Pak utekl

Zaměstnanec technických služeb v Mostě ukradl popelářský vůz a převrátil se s ním na kruhovém objezdu. Po nehodě mladík utekl a několik hlídek strážníků ho nahánělo po okolí. Když ho chytili, zjistili, že je silně opilý a navíc pod vlivem drog. Aby toho nebylo málo, má zákaz řízení.

Ukradené popelářské auto skončilo převrácené na boku na kruhovém objezdu nedaleko mosteckého aquadromu. Z havarovaného auta, které váží několik tun, řidiče pomáhali vyprostit svědci nehody. Jenže místo poděkování se dal šofér na útěk.

Na místo už jeli strážníci, kteří netušili, jestli je muž v šoku, zraněný nebo opilý. Po chvíli ho ale mezi domy v okolí našli. Muž nadýchal přes dvě promile alkoholu, navíc popelářské auto ukradl svému zaměstnavateli i přesto, že má zákaz řízení, a za volantem tak neměl co dělat.

Související obsah

Nehodu si převzala policie, řidič skončil v cele předběžného zadržení a po vystřízlivění mu sdělili obvinění hned z několika trestných činů - kromě ohrožení pod vlivem návykové látky také neoprávněné užívání cizí věci a maření výkonu úředního rozhodnutí.

25letý muž měl zákaz řízení až do roku 2021. Teď mu hrozí vězení až na osm let.

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz