Nehoda

Policie zveřejnila jména obětí tragické srážky u Nitry. Nejmladší bylo 15 let

Slovenská policie zveřejnila jména obětí středeční srážky autobusu s náklaďákem u Nitry. Podle nových informací při ní zemřelo pět nezletilých a sedm dospělých. Je mezi nimi i manželský pár, po kterém zůstaly dvě děti.

Nejmladší oběti tragické nehody bylo 15 let, té nejstarší 70 let. Většina z nich podle portálu tvnoviny.sk pocházela z obce Kolíňany, kam se po poledni vraceli z Nitry autobusem, který se srazil s protijedoucím kamionem.

Mezi zesnulými je kromě sedmi dospělých také pět nezletilých, kteří zřejmě jeli ze školy domů. Méně než 18 let bylo podle nejnovějších informací pěti obětem - Natálii (15), Alexovi (16), Denise, Veronice a Martinovi (všichni 17).

Podle informací portálu byli studenty dvou nitranských škol. Čtyři zesnulí žáci navštěvovali Střední odbornou školu techniky a služeb v Cintorínské ulici, jedna oběť studovala gymnázium v Párovské ulici.

Související obsah

V autobusu zemřel i manželský pár, po kterém zůstaly dvě nezletilé děti. Jeden ze zraněných, kterému je méně než 18 let, zůstává v kritickém stavu. Po nehodě záchranáři převezli do nemocnic 20 lidí, šest z nich už lékaři propustili.

Oběti nehody autobusu jsou školáci ve věku od patnácti do sedmnácti let: 

Nehoda se stala ve středu krátce po 13. hodině u obce Malanta nedaleko Nitry. Z dosavadního vyšetřování to vypadá, že přeplněné nákladní auto se rozkývalo a přejelo částečně do protisměru. Řidič autobusu už nedokázal srážce zabránit.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz