Tragédie

Tragédie na Slovensku! Při hře s ohněm se vážně popálil chlapec (11)

Tragédie na Slovensku! Při hře s ohněm se vážně popálil chlapec (11)
Zdroj: Policie SR

Jedenáctiletý chlapec se v úterý večer na východě Slovenska vážně popálil. Původní zprávy mluvili o úmyslném zavinění teprve 14letým teenagerem, to však policie ve středu vyvrátila.

Tragédie se podle policistů odehrála v obci Smižany nedaleko Spišské Nové Vsi v úterý kolem sedmé hodiny večer.

"Podle současných zjištění skupinka nezletilých chlapců neopatrně manipulovala se zatím neznámou látkou. Látku v lahvi zapálili, postavili na zem a sledovali, jak hoří. Jeden ze skupinky chlapců do lahve kopnul a hořící látka vystříkla na oděv jedenáctiletého chlapce, kterému začalo hořet oblečení," uvedla slovenská policie.

Související obsah


Původně se také mluvilo o úmyslném zapálení. Ve středu se však vše změnilo. "V tomto případě se úmyslný čin nepotvrdil, šlo o neopatrnou dětskou hru," doplnila policie. Nyní případ řeší jako ublížení na zdraví z nedbalosti.

Chlapec skončil v košické nemocnici, podle policie potrvá léčení asi šest týdnů. Podle informací webu Noviny.sk má chlapec popáleniny na šedesáti procentech těla.

Protože se událost odehrála v jedné ze slovenských osad, na sociálních sítích se okamžitě začaly množit nenávistné komentáře. Jejich autorům však policisté vzkázali, že se jimi budou zabývat. "Není normální číst některé příspěvky, obzvlášť o vážně zraněném chlapci," postěžovala si policie.

rod, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz