Matka

Matka nechala syna (7) v noci o samotě, vyděšený ji hledal na ulici!

Matka nechala syna (7) v noci o samotě, vyděšený ji hledal na ulici!
Zdroj: Mediafax

V sobotu ve tři hodiny ráno jsou strážníci monitorující kamerový systém zvyklí vídat všelicos. Ale sedmileté děti bezradně postávající před domem přesto nepatří mezi běžné jevy.

Jenže přesně takový pohled se naskytl předminulou sobotu strážníkům v Ostravě. Protože měl operátor kamerového systému o malého chlapce strach, poslal na místo kolegy.

"Strážníkům chlapec na místě řekl, že je mu sedm let a bydlí s maminkou. V noci se vzbudil sám doma a měl strach, proto se vydal z bytu ven maminku hledat. Ta ovšem odešla neznámo kam," popsal mluvčí městské policie Michael Beneš.

Chvíli po příjezdu strážníků k domu dorazila i "pohřešovaná" čtyřiatřicetiletá matka. Hlídce tvrdila, že si jen odběhla nakoupit do večerky a nebyla pryč déle než půl hodiny.

Související obsah

Jenže záznamy z kamer ukázaly, že dotyčná byla pryč skoro desetkrát déle, tedy bezmála pět hodin. "Celá událost byla k prošetření předána orgánu sociálně právní ochrany dětí," uzavřel Beneš.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Při požáru nemocnice v Senegalu zahynulo 11 novorozenců

Při požáru na neonatologickém oddělení nemocnice Mame Abdou Aziz Sy Dabakh ve městě Tivaouane, které leží asi 120 km východně od hlavního města Dakar, zemřelo 11 novorozenců. Oznámil to ve středu bez dalších podrobností na svém twitteru senegalský prezident Macky Sall. K podobnému incidentu došlo koncem dubna ve městě Linguère na severu země, kdy při požáru v nemocnici zemřeli čtyři novorozenci. Starosta města označil jako příčinu požáru technickou závadu na klimatizační jednotce v porodnici.

Krátká zpráva

Německo se dohodlo s USA na koupi zkapalněného plynu

Německo se dohodlo s USA na nákupu zkapalněného zemního plynu. Informaci zveřejnila tisková služba americké společnosti Sempra Energy, která uvedla, že by prodala asi 2,25 milionu tun plynu ročně.

Píše se na Deník.cz