Krimi

Klient změnil trasu, prostitutka se lekla a vyskočila z auta za jízdy

Klient změnil trasu, prostitutka se lekla a vyskočila z auta za jízdy
Zdroj: Profimedia

Mladá žena se s klientem domluvila na poskytnutí služeb a nasedla k němu do auta. Muž změnil trasu jízdy a vystrašená žena z auta za jízdy vyskočila. Policie zatím neurčila, zda šlo o pokus o únos, nebo jen o nedorozumění.

Plzeňská policie vyšetřuje zvláštní nehodu, při které se zranila třiadvacetiletá prostitutka z Plzně.

Neznámý muž přijel v autě značky Audi a domluvil si s místní prostitutkou placený sex. Ta k němu následně nasedla do auta. Údajně se mladá žena spolu s klientem domluvili na sexu na určitém místě. Žena po tom, co muž změnil domluvenou trasu zpanikařila. Začala se s mužem v autě hádat a chtěla vystoupit z auta. Muž ženě ovšem nezastavil, a tak žena za jízdy vyskočila z auta. Žena si při pádu zranila nohy.

Související obsah

Údajný svědek zavolal na tísňovou linku 155 a podrobně popsal celý incident. Nahlásil, že se stal nejspíš svědkem únosu ženy. Svědek nepočkal na příjezd záchranných složek. Podle krajské záchranné služby žena byla při jejich příjezdu při vědomí, ale měla viditelné tržné rány na nohách. Ženu následně převezli na úrazovou ambulanci v Plzni.

Vyšetřování je teprve na začátku. Zatím tedy nelze určit, zda šlo o nedorozumění, či šlo o pokus o únos. Policie po řidiči zatím pátrá. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Chorvatský prezident je proti vstupu Finska a Švédska do NATO

Chorvatský prezident Zoran Milanović chce požádat chorvatského zástupce v NATO, aby země hlasovala proti vstupu Finska a Švédska do NATO. Řekl to stanici N1 TV. Záhřeb by podle něj měl uplatňovat právo veta do doby, než bude v sousední Bosně schválena volební reforma, která by usnadnila bosenským Chorvatům volit své zástupce do vedoucích funkcí. Vláda Andreje Plenkoviče ale se svým prezidentem nesouhlasí. Milanović podle premiéra zastává proruské postoje.

Píše se na Deník.cz