Zahraničí

Tragédie pro svět filmu i módy: Zemřela asijská ikona Godfrey Gao

Tragédie pro svět filmu i módy: Zemřela asijská ikona Godfrey Gao
Zdroj: Profimedia

Při natáčení reality show náhle zemřel herec a model Godfrey Gao (35). Podle informací, které na sociální sítě umístila jeho zastupující společnost, zkolaboval herec při běhu. I přes okamžitou pomoc lékařů hvězda filmu The Mortal Instruments: City of Bones zemřela.

Zpráva o smrti supermodela otřásla veřejností, zejména proto, že předtím neměl žádné zdravotní problémy. Záchranáři o jeho život bojovali tři hodiny, nakonec ale prohráli. Příčina Godfreyovy smrti zatím není známá, spekuluje se ale o selhání srdce.

Gao se účastnil série výzev známé jako Chase Me, která své účastníky testovala v nejrůznějších sportovních disciplínách a často je přiměla sáhnout až na dno fyzických sil. Jedno takové sáhnutí se zřejmě stalo osudým i Godfreyovi.

Související obsah

"Zlomené srdce. Nejsou pro to jiná slova," sdělil na svém twitteru Godfreyův herecký kolega z Mortal Instruments Jamie Campbell Bower a přidal památeční snímek z natáčení.

Godfrey Gao se narodil v Tchaj-wanu, odkud se s rodinou přestěhoval do kanadského Vancouveru, kde prožil většinu života. V roce 2011 se stal prvním asijským modelem, který kdy byl tváří světoznámé značky Louise Vuitton.

Související obsah

Kromě snímku The Mortal Instruments, kde ztvárnil nejvyššího brooklynského čaroděje Magnuse Banea, se objevil i v několika televizních seriálech a dalších filmech, jeho posledním je čínský válečný sci-fi počin Shanghai Fortress. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz