Napadení

Na Denise zaútočil neznámý muž, napadl ho brutálně na nástupišti!

Na Denise zaútočil neznámý muž, napadl ho brutálně na nástupišti!
Zdroj: Google Maps

Zlomeným nosem a cestou na pohotovost skončila pro mladého Denise z Krnova úterní návštěva Ostravy. Při čekání na vlak ho totiž měl bezdůvodně napadnout neznámý muž. Otřesenému chlapci naštěstí pomohli přítomní svědci. Případ nyní mají na stole ostravští policisté.

Na úterní cestu do Ostravy zřejmě mladík z Krnova jen tak nezapomene. Domů si totiž odvezl zlomený nos a odřeniny. Přímo na vlakovém nádraží ve Svinově ho totiž měl napadnout neznámý útočník. "Koupil si hamburger, muž mu jej shodil z rukou a poté ho udeřil pěstí do obličeje," popsala incident mladíkova sestra.

Na místě v tu chvíli bylo podle ní několik svědků. Tři z nich přišli po incidentu mladíkovi na pomoc. "Chtěla bych klukům poděkovat, za to, že jim můj bratr nebyl lhostejný. Očistili ho od krve, aby ho vůbec vzali do vlaku," dodala. Napadený mladík nakonec nasedl na vlak, kterým odjel zpátky do Krnova. Tam údajně musel navštívit lékařskou pohotovost.

Související obsah

Celým incidentem už se zabývá policie. "Ostravským policistům byla dle místní příslušnosti postoupena věc týkající se napadení muže," potvrdila TN.cz policejní mluvčí Soňa Štětínská s tím, že aktuálně k události shromažďují veškeré informace.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Napadení

Důležité Události

Píše se na Deník.cz