Domácí

Naháč se v Praze mazlil s autobusem. Cestující museli počkat

Video s nahým mužem, který stojí před autobusem pražské linky 150 ve směru na Želivského, ve čtvrtek ovládlo sociální sítě. Na záznamu je vidět, jak se řidič autobusu snaží muži domluvit, ten ale tvrdošíjně odmítá opustit své místo na přední části autobusu. Kromě černých bot na sobě nemá vůbec nic a o svém rozhodnutí zabránit autobusu v odjezdu je, zdá se, přesvědčený.

Video umístil na twitter uživatel Sebastian Hykš, známý pod přezdívkou "nečum", který je také jeho autorem. Redakci TN.cz podrobně vysvětlil, za jakých okolností naháče natočil.


"Jel jsem z tréninku směr Kačerov domů, když v tom na autobusové zastávce Michelská nebo Hadovitá, už si nejsem jistý, náš autobus najednou zastavil. Tak jsme se všichni podívali ven a najednou jsme uviděli tohoto muže, jak stojí úplně nahý venku namáčknutý na autobuse. Tak jsem hned vytáhl mobil a začal jsem to natáčet. Víc jsem natočit bohužel nestihl a více podrobností o tom, co se tam stalo, taky nevím. Samotného by mě to zajímalo. Měl ruce za stěrači a nevypadal na to, že hodlá odejít po svých," řekl Sebastian.

 

Související obsah

Ze záznamu není zřejmé, jak dlouho muž před autobusem stojí a ani proč. Jeho odhodlání je ovšem v zimě, jaká ve čtvrtek panovala, přinejmenším obdivuhodné. Prozatím se nepodařilo zjistit, jestli byl muž "jen" opilý, nebo byly jeho motivy hlubšího charakteru a snažil se v Adamově rouše zastavit autobus například proto, aby pomohl životnímu prostředí.

Podle mluvčí dopravního podniku naháč předtím s někým zápasil a čelo autobusu nakonec opustil.

"Řidič linky č. 150 pomocí radiostanice oznámil, že v ulici Michelské v prostoru zastávky Jemnická pobíhá nahý muž, který s někým zápasí. Řidič požádal o preventivní asistenci Městské Policie, aby tento muž neohrožoval bezpečnost účastníků silničního provozu, uvedl však, že bez problému může pokračovat v jízdě. Na místo byla neprodleně cestou vedoucího směny dispečinku objednána hlídka Městské Policie. DPP záležitost dále nesleduje," uvedla k incidentu mluvčí Dopravního podniku města Prahy Aneta Řehková.  

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz