Domácí

Muž přepadl pumpu, ukradl téměř 70 tisíc! Zveřejnili VIDEO i se zvukem

S pistolí v ruce ve čtvrtek po půlnoci zaútočil na obsluhu čerpací stanice v Sukoradech na Mladoboleslavsku zhruba čtyřicetiletý muž. Vyděšené prodavačce sebral z pokladny téměř 70 tisíc korun a pak utekl. Celé přepadení ale zaznamenaly bezpečnostní kamery, a to i se zvukem.

Stalo se to ve čtvrtek v půl druhé ráno v malé obci Sukorady, ležící východně od Mladé Boleslavi. Lupič na záběrech z bezpečnostní kamery vchází do čerpací stanice a pistoli stříbrné nebo šedé barvy míří přímo na vyděšenou prodavačku.

Hned na začátku jí vyšším hlasem důrazně říká, aby se ani nehnula. Pak se bleskově přemisťuje přímo za pokladnu a slyšet je jen šustění, jak si do připravené tašky pěchuje 67 200 korun. Jak rychle přišel, tak rychle i zmizel.

Kriminalisté poskytli exkluzivně TV Nova videozáznam z loupeže a doufají, že na videu někdo česky mluvícího muže světlé pleti se zastřiženými vousy pozná. Podle prvotních odhadů je mu něco mezi třiceti a čtyřiceti lety, vysoký je přibližně 170 až 180 cm.

Související obsah

"Oblečen byl do zimní tmavé bundy s kapucí přes hlavu, bílé mikiny, modrých kalhot a na nohou měl modré tenisky," doplňuje Lucie Nováková, mluvčí mladoboleslavské policie.

Za zločin loupeže hrozí zatím neznámému pachateli až desetiletý trest odnětí svobody.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Píše se na Deník.cz