Nákupy

Vánoční nákupní horečka je tu, obchody už praskají ve švech!

S tím, jak se Vánoce přiblížily na dohled, tak zesílila i nákupní horečka. Lidé se začínají ve velkém také předzásobovat potravinami. A kvůli tomu byly přeplněné supermarkety i parkoviště před nimi.

Vánoce - svátky klidu - říká se. Před supermarkety to ale v těchto dnech vypadá spíše na konec světa. Jen kvůli nákupu potravin abyste si vzali volno navíc.

Vůbec najít parkovací místo třeba u jihlavských supermarketů je téměř nemožné a vyjet z parkoviště je otázka několika desítek minut.

A když už konečně zaparkujete, uvnitř vás pak čeká další peklo. Tlačenice mezi regály a nekonečné fronty u pokladen. Lidé se předzásobují na svátky a nezdráhají se sáhnout hodně hluboko do peněženek..

Související obsah

Další a ještě možná větší nákupní šílenství se čeká v pondělí - den před Vánocemi. Na Štědrý den odpoledne, Hod boží a Svatého Štěpána - tedy první a druhý svátek vánoční totiž budou obchody úplně zavřené.

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Cestující si odmítla nasadit roušku, letadlo nad Atlantikem se muselo vrátit do Miami

Let společnosti American Airlines směřující o Londýna se ve středu musel kvůli jedné cestující vrátit zpět do Miami. Kapitán Boeingu 777 tak rozhodl poté, co si žena podle federálního nařízení odmítla nasadit roušku. Po přistání ji z letadla odvedla policie a žena byla zařazena na americký interní seznam osob, kterým je odepřen vstup na palubu letadla, informovala agentura AP s odkazem na vyjádření aerolinek.

Krátká zpráva

Kamion převážející výbušniny se střetl s motorkou, výbuch zabil nejméně 17 lidí

Nejméně 17 lidí přišlo v Ghaně o život a dalších 59 bylo zraněno při explozi kamionu, který převážel výbušniny. Podle agentury AFP byl výbuch byl následkem dopravní nehody, při které došlo ke střetu s motocyklem. Masivní exploze vytvořila na místě srážky hluboký kráter a srovnala se zemí desítky budov v okolí.

Píše se na Deník.cz