Karel Gott

Hrob Karla Gotta už je hotový! Ivana popsala, jak ho fanoušci najdou

Necelé tři měsíce po smrti zpěváka Karla Gotta se podařilo dokončit jeho hrob. Ivana Gottová zveřejnila mapku, která fanouškům pomůže místo posledního zpěvákova odpočinku najít. Veřejnosti poděkovala za velkou podporu, která se její rodině v těžkých chvílích dostává.

Na výzdobě místa posledního odpočinku se podílely i Gottovy dcery. Smrček stojící vedle náhrobního kamene je mimo jiné ozdoben vánočními koulemi s nápisy "Nejlepší tatínek".

"Vážení a milí příznivci mého manžela, jak jsem slíbila, touto cestou vám mohu oznámit, že místo posledního odpočinku našeho milovaného Karla je dokončeno. Níže si můžete stáhnout mapku, která vás na hřbitově Malvazinky dovede nejkratší cestou k jeho hrobu," napsala na oficiálních stránkách Karla Gotta Ivana Gottová.

"Ještě jednou děkuji vám všem, kteří jste naší rodině vyjadřovali a stále vyjadřujete slova podpory a útěchy. Děkuji za všechny emaily, zprávy, dopisy, kondolenční knihy, andílky i dárky. Velmi si vašich laskavých slov vážím, jsou pohlazením pro naše bolavá srdce," dodala Gottová. 

 

Související obsah

Ivana fanouškům svého manžela popřála krásné svátky. "Přeji vám krásné a klidné Vánoce v kruhu svých nejmilovanějších. Zdraví a láska bližních je největší dar a štěstí. Ať se vám obojího dostane požehnaně. Srdečně a s láskou," zakončila Ivana Gottová

O místě, kde budou uloženy ostatky zpěváka Karla Gotta, se zezačátku dlouho spekulovalo. Variant bylo několik, jednou z nich byl i Újezd u Svatého Kříže na Plzeňsku, kde jsou pohřbeni Gottovi rodiče.

Přípravy hrobu nebyly jednoduché. "Paní Ivana Gottová společně s architektem již několik týdnů intenzivně pracují na tom, aby místo posledního odpočinku Karla Gotta bylo co nejdříve hotovo. Aby bylo místo odpočinku důstojné osobnosti pana Gotta, nebylo možné mít jej připraveno během dnů," uvedla mluvčí rodiny Aneta Stolzová.

Dosud si chodili lidé připomínat Karla Gotta na Bertramku před jeho dům:

 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz