Miloš Zeman

"Přeji vám bolest," překvapil Miloš Zeman ve svém vánočním poselství

Prezident Miloš Zeman pronesl 26. prosince po obědě své tradiční vánoční poselství. Sledovat jste ho mohli v přímém přenosu na TN.cz, ale i v televizi Nova. Zeman na závěr svého projevu většinu diváků zaskočil, když jim popřál hodně bolesti.

Vánoční poselství prezidenta Miloše Zemana nepřineslo žádné zásadní překvapení. Prezident shrnul uplynulý rok a promluvil také o nenávisti ve společnosti. Zeman k národu promluvil ze své pracovny na zámečku v Lánech. Tradičně mluvil spatra bez papíru.

Projev Miloše Zemana trval lehce přes čtvrt hodiny. Prezident se pochvalně zmínil o Národním investičním plánu, mluvil také o ekologickém aktivismu a stávkách studentů – u těch by uvítal, kdyby je studenti plánovali na sobotu a v pátek se raději učili.

Na závěr projevu všechny Zeman zaskočil, když popřál lidem hodně bolesti. Své zvláštní přání ale hned vysvětlil. Velkou bolest totiž přináší přemýšlení, a lidé by podle Zemana měli více přemýšlet.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Policie kvůli zakázkám zasahuje ve správě jaderných úložišť

Policisté z Národní centrály proti organizovanému zločinu (NCOZ) v pondělí od ranních hodin zasahují v pražském sídle Správy úložišť radioaktivních odpadů (SÚRAO). Informuje o tom zpravodajský web Seznam Zprávy. Policisté se mají zajímat o dokumenty k některým veřejným zakázkám. "Mohu pouze uvést, že náš útvar dnešního dne provádí úkony trestního řízení, nicméně podávání informací má vyhrazeno Vrchní státní zastupitelství v Praze," potvrdil webu mluvčí NCOZ Jaroslav Ibehej. Server Hlídač státu uvedl, že SÚRAO uzavřela v posledních letech 626 smluv v hodnotě sedmi miliard korun.

Píše se na Deník.cz