Domácí

Velká roční numerologická předpověď: Jaký bude rok 2020?

Velká roční numerologická předpověď: Jaký bude rok 2020?
Zdroj: Getty Images

Bude pro vás letošní rok plný úspěchů, nebo se bude lepší držet zpátky? Chystáte se rozjet novou profesní dráhu a nejste si jistí, jestli nastala ta správná doba? Bude vhodný čas na to založit rodinu? Hoďte strachy za hlavu a vykročte do roku 2020 s vírou, že kde je vůle, tam je i cesta. Vyberte svůj měsíc narození a zjistěte, co vám numeroložka předpovídá na tento rok.

Leden   Únor   Březen   Duben   Květen   Červen   Červenec   Srpen   Září   Říjen   Listopad   Prosinec

LEDEN

V roce 2020 vám bude energie stoupat výš a výš. Není to však jen proto, abyste s ní zacházeli lehkomyslně a prohýřili většinu času. Na povrch vyplynou ty věci, situace a lidé, které jste odkládali, anebo v nich zaspali. Stereotypnímu způsobu života odzvonilo, je na čase mnoho věcí změnit. Váš reklamní slogan zní: SVOBODA.

Uvolněte okovy, které vás svazují fyzicky, mentálně, emočně, finančně i duchovně. Nezdary života vám dobře poslouží jako odrazový můstek. Tyto i jiné zkušenosti, nově rodící se elán a chuť objevovat, studovat, potkávat lidi a komunikovat s nimi vám poskytují širší vidění, vícenásobný prostor, spoustu příležitostí a lákavých nabídek a je jen na vás, co z toho si vyberete. Šlápněte na pedál a objevujte svět. Celý rok vám přeje štěstí a svítí zelená.

  

ÚNOR

Rok 2020 vás obdaří daleko větší vnímavostí, city, něžností, laskavostí a krásou. Uvědomíte si, že klid, spokojenost, soulad, přátelství, rodina, spolupráce a skutečná láska je pro vás nade vše ostatní. V zamořeném ovzduší se udusíte, proto se nebojte zbavit těch lidí a prostorů, které vám nedovolí se nadechnout, vyjádřit svůj názor, mít svůj prostor anebo zneužívají vaší ochoty, srdce, schopností či vědomostí.

Důvěřujte svým vlastním pocitům a intuici, ne tomu, co říká kamarádka nebo si přečtete v časopise. I vaše vlastní logické úvahy vás mohou svézt z cesty. Dovolte si putovat tímto rokem na dětské tříkolce a v pomalejším tempu rozjímejte. Jen takto dokážete posoudit, co vás nabíjí, udělá veselými, šťastnými a co je zničující. Začněte si plnit touhy a sny.

BŘEZEN

V roce 2020 nepropásněte šanci rozjet nebo vylepšit si svou profesní dráhu. Za určitých okolností se vyplatí trpělivé čekání, protože jen tak na vás vykoukne důležitý střípek, bez kterého byste šlápli vedle a zkomplikovali si průběh vaší cesty. Jakýkoliv detail využijte ke svému prospěchu, nejen, že se zviditelníte, ale ještě zabodujete.

V tomto roce příliš dlouhodobě neplánujte, vše totiž bude v neustálém pohybu a vás by pak stálo mnoho energie vše znovu uklidit, stabilizovat a vést původním směrem. Buďte spíše přítomní tady a teď. S každým ránem se zorientujete a naladíte na čas, prostor, postavy a děj a teprve pak konejte. Čeká na vás velmi výkonný a úspěšný rok nejen v pracovní oblasti, ale i svou duši probudíte k víře a pokoře.

DUBEN

Příliš neočekávejte, že vám rok 2020 dovolí oddávat se snění, pasivitě, lenošení a čekání na nějaký zázrak. To opravdu ne. Na rampě je jen pro vás připravená raketa, se kterou se můžete dostat až za hranice nemožného. Ale bez vašeho prvotního impulzu se neodlepí od země. Vymaňte se z vlivu starých zvyklostí, všechno přeházejte, začněte být sami sebou a jděte cílevědomě a neohroženě svou vlastní cestou.

Všechny počáteční nepříjemnosti časem odezní. Můžete tedy změnit zaměstnání, začít podnikat, stěhovat se, rekonstruovat nebo jen vymalovat, koupit zahradu, uskutečnit dalekou cestu, rozvést se anebo naopak manželství uzavřít a obrovského dojetí, radosti a slz v očích se neubráníte díky příchodu miminka člověčího nebo zvířecí do rodiny.

  

KVĚTEN

V roce 2020 bude vaše tělo i mysl přeplněno energií, tudíž vám nebude činit žádné potíže pracovat současně na vícero projektech, místech, a dokonce i za několik lidí. S rychlostí a mrštností budete oscilovat v pracovních, osobních i společenských aktivitách. Své palivo využijte jako hnací motor i v těch věcech, které se vám v minulosti nepovedly a nyní je s lehkostí uchopíte a vítězně dokončíte. Pokud se stane něco pomalým a nudným, okamžitě si najdete něco nového.

Předveďte se v tom nejzářivějším světle, staňte se vynikajícím řečníkem a šikovným vyjednávačem a motivujte ostatní k radosti, odvaze, přemýšlení a čemukoliv dalšímu. Budete-li se přeci jen cítit unaveně, stačí se párkrát dostatečně nadechnout venku nebo v dostatečně vyvětrané místnosti.

  

  

ČERVEN

V roce 2020 máte dělat to a být tam, kde se cítíte dobře, jste milovaní a užiteční. Snažte se najít způsob, jak docílit rovnováhy mezi seberealizací a rodinou, povinnostmi a zábavou, prací a odpočinkem. Potřebujete vzpruhu, jiskru a zážeh lásky, romantiky a vášně. Je-li milostný vztah ubíjející, nudný či citově vyprahlý, buď budete usilovat o jeho oživení, anebo se rozhodnete vydat se jinam.

Lidi, které jste nějaký čas zanedbávali a stále vám na nich záleží, oslovte, sejděte se a opět upevněte vztah. Začněte se věnovat nové tvůrčí aktivitě, ponořte se do jemných vibrací tónů, barev, tvarů, vůní, chutí a naplno se oddejte těmto estetickým a léčebným účinkům. Pak s klidem necháte odejít něco, co s vámi již neladí. A naopak začnete investovat svou energii jen tam, kde nebudete zklamáni.

ČERVENEC

Rok 2020 vás rozsvítí. S úsměvem na rtech a jiskrou v očích, optimistickým viděním a chutí do čehokoli, s profesionálním vystupování a přátelským přístupem se dočkáte inspirujících podnětů, živých a vtipných rozhovorů, zajímavých nabídek a mnoha dalších lákavých aktivit a cest. Budete vyhledávaní a žádaní, vychutnávejte si to všemi smysly naplno.

Nebojte se být originální, překonejte se a odhalte své schopnosti, které jste zatím nevynesli na světlo. Díky tomuto kouzlu ohromíte i ty, kteří vám dříve nakloněni nebyli. Ale to není vše, vaše magické vyzařování dokáže získat srdce toho, o koho stojíte. Letošní rok je pro vás týmový, pomocnou ruku můžete dostat i nabídnout. Tak nepropásněte šance.

SRPEN

Rok 2020 vám na talíř naservíruje zvláštní a exotické pokrmy. Z toho všeho budete mít smíšené pocity a možná strach. Otevíráte se něčemu, co jiní zažívají jen ve změněných stavech vědomí, ať řízených nebo pod vlivem jiných látek. Nevyčerpávejte se tím, že budete hledat logiku a přesvědčovat sebe i ostatní o neexistenci neviditelného a nehmatatelného. Nic není náhoda a vše má hluboký smysl, jen ho nemusíte rozpoznat dnes či za týden.

V běžné činnosti vás může něco zastavit, s pachem či zvukem se vynoří vzpomínka z dětství, uslyšíte hlas nebo někoho uvidíte, ale přitom vedle vás nikdo nestojí. Před očima se vám spustí film, jehož děj, místo i postavy, jsou vám z nějakého důvodu blízké. To všechno jsou dary jen pro vás, pracujte s nimi. Zbavte se problémů a tíhy života a věřte sobě i vyššímu vedení.

  

ZÁŘÍ

Vám rok 2020 nadělil práci, práci a zase práci. Ale neděste se, i ta se může stát příjemnou, uspokojující a možná i zábavnou. Ze všeho nejdříve je potřeba uklidit, abyste se ve všem vyznali a vše mělo své pojmenování a místo. S dokonalým systémem a organizací času i práce zvládnete unést a přebrat jakékoliv těžké břemeno. Podělte se však také o část svého nákladu s jinými, abyste dokázali v plné síle fungovat až do konce roku.

Vnímejte fyzické tělo a jeho potřeby, ucítíte-li únavu či podrážděnost, uberte na tempu a odpočívejte. I bez doporučení lékaře sami přijdete na to, že přišel čas upravit režim, dodržovat pravidelný příjem a výdej, denní a noční provoz, přehodnotit pohyb a stravu. Po této velikánské přestavbě a očistě jste stabilnější, jistější, klidnější a také láskyplnější.

ŘÍJEN

Rok 2020 vám přidává na sebevědomí. Do všeho vstupujete s maximální rozvášněností, kdy se hnací silou stává ctižádost, snaha uplatnit se a převzít rizika i odpovědnosti. Mezi lidmi si velmi rychle dokážete najít přátelé či partnery na své úrovni, zato v partnerství bude třeba brát větší ohledy a dopřát více pochopení. Sdělujte jasně a nahlas, co konkrétně potřebujete, co vám dělá radost a naopak, ale i vy se snažte naslouchat druhým, abyste docílili mírové spolupráce nebo soužití.

Začněte se věnovat tomu, co naplňuje vaši nejniternější podstatu. Uvažujete-li o změně místa, rozhoďte sítě a zajímavá pracovní nabídka na sebe nenechá dlouho čekat. Vydejte se po vlastní ose, nenechejte se však svést k nebezpečným výstřednostem, abyste nezkomplikovali život sobě ani druhým.

LISTOPAD

V roce 2020 se vztahy stávají důležitým tématem. Více než romantikou a radovánkami se budete zamýšlet nad všemi lidmi, kterými jste obklopeni a se kterými jste se kdy v minulosti sblížili. Nastal čas přehodnotit jejich pozice a vzájemnou polohu, je-li v rovnováze anebo vychýlená. Nechejte na sebe působit vibrace okolí, protože jen tak zjistíte, v čem se pohybujete a proč se možná točíte v kruhu. Sice toužíte po lásce i přátelství, ale budete-li si i nadále hrát na charitu, pak z vás nic nezbude.

S energií na vrcholu otevřete své srdce a najdete stejně stavěné spoluhráče a možná i svou druhou půlku. V opačném případě jste citově naměkko a snadno zranitelní. Dělejte vše, co vám přináší radost, malujte, zpívejte, tančete, změňte image, přestěhujte nábytek, odjeďte za sluníčkem, zorganizujte dětský tábor atd.

PROSINEC

V roce 2020 se občas budete cítit jako na horské dráze. Ale neplakejte, všechny propady vždy zdárně překonáte. Občasné prudké výkyvy vás chtějí přimět k tomu, abyste resty z let minulých konečně dotáhli do konce. Příležitostně se ocitnete v takových situacích, abyste rozřešili a pochopili příčinu bolestivých vztahů s určitým typem autoritativních lidí.

Za pomoci odborného terapeuta byste mohli otevřít i svou třináctou komnatu a jednou pro vždy se zbavit bolesti či zklamání. A díky těmto očistným procedurám můžete odstartovat zcela novou životní fázi. Nebraňte se myšlenkám a nápadům, které zčistajasna přichází, protože jsou užitečné a postupně jim dodáte pevný a praktický tvar. S trpělivostí a též díky zkušenostem už nedělejte nic, v čem cítíte pochybnosti a nepříjemno.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz