Autobus

Autobus v Brně začal hořet za jízdy, všimli si toho strážnici! VIDEO

Dvojice brněnských strážníků se včera během služby pustila do hašení autobusu městské hromadné dopravy. Díky jejich pohotové reakci se oheň, který se objevil v motoru, podařilo zvládnout včas a nikdo z cestujících nebyl zraněn.

"Jo, hoří to tady. Kde to vidíš? Tady, když se podívám takhle ze spodu. Tam, tam, tam, jo, jde to i cítit, že tam,“ všimli si strážníci ohně v prostoru autobusu. Hlídka jela ze služebny v brněnské Bystrci do nedalekého Žebětína. Chvíli poté, co nastoupili, ucítili nezvyklý zápach, který byl čím dál silnější. Jeden z nich si přitom všiml mírného kouře.

Proto ihned upozornili řidičku, která autobus zastavila a nechala vystoupit všechny cestující. "Strážníci vzápětí zjistili, že v motorovém prostoru autobusu skutečně hoří, a tak hasicím přístrojem z autobusu začali hasit plameny,“ popsal událost mluvčí Městské policie Brno Pavel Šoba.

Na místo přijela i další hlídka strážníků, která pomáhala s usměrňováním dopravy. Požár nakonec úplně zdolali přivolaní hasiči. Díky pohotové reakci strážníků se celá událost obešla bez zranění.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz