Domácí

Bezohlední "borci" jezdí v národním parku na skútrech, vyhrožovali strážkyni!

Skupinka "borců" ohrožuje svým chováním přírodu i návštěvníky Krkonošského národního parku. Po horách se prohání na sněžných skútrech, na kterých nevozí registrační značky. Minulý týden dokonce vyhrožovali jedné ze strážkyň parku přejetím.

Partička se v zimních Krkonoších objevuje pravidelně, na skútrech se naposledy proháněli u chaty Klášterka. Bohužel ani dvěma hlídkám se je nepodařilo chytit, skupinka se rychle vypařila.

"Minulý týden dokonce stejná parta frajerů vyhrožovala jedné z našich strážkyň přejetím," popsali odporné chování strážci Krkonošského národního parku (KRNAP).

Řidiči na skútrech svou bezohledností výrazně ohrožují jedinečnou krkonošskou přírodu, navíc také mohou ohrozit návštěvníky parku, kteří vyrazili například na běžky, skialpy či sněžnice.

Související obsah

Panuje podezření, že se jedná o místní. Partička se nicméně po Krkonoších prohání bez registračních značek, nelze je tak 100% identifikovat.

"Pokud je znáte nebo je potkáte, dejte jim jasně najevo, co si o jejich zábavě myslíte," vzkazují strážci KRNAP.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zelenskyj promluví k českému parlamentu

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj by měl k českému parlamentu promluvit 15. června. Po schůzce vedení obou komor to oznámila šéfka Sněmovny Markéta Pekarová Adamová. Poslanci a senátoři si projev ukrajinského prezidenta poslechnou ve svých sídlech.

Píše se na Deník.cz