Numerologie

Numerologie na celý týden: Úterý přinese změny, pátek vás vytočí

Numerologie na celý týden: Úterý přinese změny, pátek vás vytočí
2013-03-25_Poledni-noviny-oprava

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní přímo pro čtenáře tn.cz.

13.1.2020
Pondělní ráno i dopoledne může být doprovázeno různými překážkami a nepříjemnostmi, které připomenou, že něco z minulosti je stále zmatené, nevyřešené nebo nepochopené. Odpoledne je silnější, stabilnější, praktičtější a podporuje úklid, tedy vše, co je navršené, chaotické můžete rychleji a snadnější roztřídit, vyhodit a možná najdete i to, co delší dobu postrádáte. Nezadlužujte se, ale máte-li z čeho, investujte do realit nebo stávajícího bydlení, auta či dovolené.

14.1.2020
V úterý se něco nového objeví, nečekaně posune nebo vyřeší. Otevře se tak nový a větší prostor, který je sice neznámý, ale plný zajímavých myšlenek i cest. Pokud jste měli v noci živý sen, pak si na něj vzpomeňte, protože je oním prvním ukazatelem, kudy se vydat. Nečekejte, že vás někdo vezme za ručičku a někam dovede. Vaše vlastní nadšení vám dodá odvahu předvést se i přehánět tam, kde ucítíte příležitost budoucího uplatnění. Večer je hravý, snivý a romanticky okouzlující.

15.1.2020
Ve středu ve vás nová myšlenka nebo projekt vzbudí zájem, zvýší energii a motivaci komunikovat více s ostatními. Také díky smyslu pro humor a vášnivému postoji upoutáte pozornost úplně jiného typu lidí než doposud, a také podporu z neočekávaných zdrojů. Protože se budete neustále pohybovat i přemýšlet, je vhodné přetlaky utlumit přestávkou s hlubokými nádechy a protáhnutím, a to proto abyste večer nebyli utahaní, zkroucení nebo bolaví a měli klidnou noc.

Související obsah

16.1.2020
Ve čtvrtek okouzlíte sebe i ostatní geniálním myšlenkou a originální vizí. Dnes můžete uspět v čemkoli, v jakémkoliv oboru i u člověka neznámého nebo který vás dříve přehlížel. Zastavit by vás mohl jen přeplněný žaludek, tělo by zlenivělo a plány by zůstaly pouze v myšlenkové podobě. Nezadaným přeje štěstí na cestách. Odpoledne neváhejte opustit nudnou rutinu a odvažte se udělat něco jinak. Tím osvěžíte sebe i okolí. Objeví-li se přeci jen nějaký bubák, zasmějete se a jedete dál.

17.1.2020
V pátek bude probíhat vše velmi rychle, cokoli pomalého vás bude vytáčet do nepříčetnosti. I když to s vámi bude cloumat, chraňte se před impulzivními rozhodnutími. Největší pozornost si zaslouží kariéra a finanční záležitosti, existují velké příležitosti, ale i potenciální nebezpečí. I tělu věnujte péči, aby se večer necítilo jako zmlácené. Můžete se jít vybít sportem nebo prací, ale vypustit páru potřebuje i nahromaděná emocionální energie a z toho nakupená slovní zásoba i skřípající zuby.

18.1.2020
V sobotu se budete neustále střetávat s protiklady, a ať se rozhodnete pro jeden či druhý, vždy budete mít výčitky anebo vztek. Opatrnost, oddálení nebo zrušení něčeho původně naplánovaného mohou zabránit stresu, nervovému vypětí a fyzickému onemocnění – bolestem hlavy, zad a kloubů. Máte-li potřebu, držte se více doma než abyste se pouštěli do něčeho neznámého. Ve vztazích může zasáhnout osud, nepředvídatelná náhoda nebo to o čem jste celý život snili.

19.1.2020
V neděli se z vás stávají bojovníci, máte chuť zbořit to, co vás obtěžuje až ničí. Všechny vaše nedostatky nebo mindráky rázem zmizí a vám se posune život za hranice všedních dnů. Abyste předešli nerozumným úkonům, zásadní a velké reorganizace si zatím ponechejte pro sebe. Ukvapeností, svéhlavostí, vzpurností byste mohli druhým způsobit velký šok. Přes den se vyvarujte dlouhého stání a spíše častokrát promačkejte lýtka, kotníky i nárty.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Při požáru nemocnice v Senegalu zahynulo 11 novorozenců

Při požáru na neonatologickém oddělení nemocnice Mame Abdou Aziz Sy Dabakh ve městě Tivaouane, asi 120 km východně od hlavního města Dakaru zemřelo 11 novorozenců, oznámil ve středu bez dalších podrobností na svém Twitteru senegalský prezident Macky Sall. K podobnému incidentu došlo koncem dubna ve městě Linguere na severu země, kdy při požáru v nemocnici zemřeli čtyři novorozenci. Starosta města označil jako příčinu požáru technickou závadu na klimatizační jednotce v porodnici.

Krátká zpráva

Německo se dohodlo s USA na koupi zkapalněného plynu

Německo se dohodlo s USA na nákupu zkapalněného zemního plynu. Informaci zveřejnila tisková služba americké společnosti Sempra Energy, která uvedla, že by prodala asi 2,25 milionu tun plynu ročně.

Krátká zpráva

Zelenskyj promluví k českému parlamentu

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj by měl k českému parlamentu promluvit 15. června. Po schůzce vedení obou komor to oznámila šéfka Sněmovny Markéta Pekarová Adamová. Poslanci a senátoři si projev ukrajinského prezidenta poslechnou ve svých sídlech.

Píše se na Deník.cz