Domácí

Na přechodu málem srazil ženu s kočárkem! Pomůžete s identifikací?

Mladou ženu s kočárkem ohrozil na přechodu pro chodce v Lovosicích řidič, který tam nebezpečně předjížděl. I přesto, že auto před ním zastavilo, on se ho rozhodl předjet - a ženu i s miminkem tak nebezpečně ohrozil. Případem se už zabývá policie.

První auto před přechodem zpomaluje, aby pustilo ženu s kočárkem přes přechod. Zleva se ale vyřítí řidič, který se rozhodl nebezpečně předjíždět.

Žena naštěstí rychle zareagovala a zastavila, vzhledem k rychlosti předjíždějícího auta by střet skončil pravděpodobně velmi vážně. Incidentem, který ve velmi dobré kvalitě zaznamenala kamera uvnitř prvního vozu, se už zabývá policie.

Související obsah

"Chtěli bychom požádat řidiče, kteří v neděli dvanáctého ledna mezi 16. a 17. hodinou projížděli v Lovosicích ulicí Terezínská a mají ve svých vozidlech palubní kamery, aby policistům poskytli tento záznam," žádá Pavla Kofrová, mluvčí Policie ČR Ústeckého kraje.

Policie zatím incident kvalifikovala jako přestupek. Kvůli horším světelným podmínkám není z videa zřejmá poznávací značka, policie se ji ale snaží z videa rozluštit. Pomoci by mohla právě videa dalších řidičů, která místem v době incidentu projížděla.

TN.cz

K tématu Domácí

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz