Domácí

Žena rozmrazovala auto, muž do něj skočil a odjel. Chvíli ji vláčel za sebou

Žena rozmrazovala auto, muž do něj skočil a odjel. Chvíli ji vláčel za sebou
Zdroj: Profimedia

Obrovský šok zažila žena z Ostravy-Zábřehu, když se snažila rozmrazit svůj vůz. Najednou do něj nastoupil cizí muž a začal odjíždět pryč. Žena se mu v tom snažila zabránit, ale neměla šanci. Na pomoc jí přispěchala i další řidička, ta narazila do otevřených dveří. Muže poslal soud do vazby, ve vězení může strávit až deset let.

Znáte to. Ráno vstanete, dojdete k autu a zjistíte, že je celé zamrzlé. Nastartujete ho, vystoupíte a začnete škrábat skla. Auto však necháte odemknuté, protože by vás nenapadlo, že vám ho může někdo ukrást. Stojíte přece hned u něj. Jenže to se v minulých dnech stalo paní z Ostravy-Zábřehu z Moravskoslezského kraje.

Do jejího auta skočil v jednu chvíli neznámý třiatřicetiletý muž a snažil se odjet pryč. "Žena se mu v tom snažila zabránit, chytla se otevřených dveří. Muž ale sešlápl plyn a ženu, která se snažila běžet, v podstatě vláčel, dokud se nepustila," popsala situaci policejní mluvčí Soňa Štětínská. 

Poté se mu v jízdě snažila zabránit další žena, kterou řidič zasáhl otevřenými dveřmi. Ani jedné z nich se naštěstí nic nestalo. "Poškozená měla ve vozidle také kabelku s doklady a penězi. Škoda přesáhla 5 000 korun," doplnila mluvčí.

 

Související obsah

 Muž měl dokonce v době loupeže zákaz řízení. "Kriminalisté na základě vyhodnocení zjištěných a získaných informací obvinili v těchto dnech třiatřicetiletého muže ze zločinu loupeže, neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku a maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání," dodala Štětínská. Soud muže poslal do vazby a hrozí mu dva až deset let za mřížemi.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Píše se na Deník.cz