Domácí

Sháníte bydlení? České dráhy nabízejí majetek, dům pořídíte i za 500 tisíc

Sháníte bydlení? České dráhy nabízejí majetek, dům pořídíte i za 500 tisíc
Zdroj: nemovitosti.ceskedrahy.cz

Pokud sháníte bydlení a patříte mezi milovníky vlaků, je pro vás nabídka Českých drah ideální. Koupit si můžete například dům ve Slatiňanech v Pardubickém kraji za 944 tisíc korun nebo v Radhošti v Ústeckém kraji za 550 tisíc korun. Dráhy také nabízejí k pronájmu různé byty. Za 2+1 na Novojičínsku dáte měsíčně 2 652 korun.

Bydlení u železniční trati nemusí být pro vás pouhým snem. České dráhy na svých webových stránkách nabízejí k prodeji nebo pronájmu byty, domy, pozemky nebo i administrativní nemovitosti. Samy také poskytují prohlídky vybraných objektů a to bez spolupráce s realitními kancelářemi. Využít lidé mohou v případě zájmu bezplatné poradenství.

Na prodej je třeba dům v obci Moravany v Pardubickém kraji, který stojí 1 161 000 korun, dále také rekreační objekt v Jiřetíně pod Jedlovou za 1 025 tisíc korun nebo v Duchcově za 500 tisíc korun v Ústeckém kraji. Vybrat si můžete také rodinný dům ve Slatiňanech v Pardubickém kraji u Chrudimi, který vás vyjde na 944 tisíc korun.

Co se týče pronájmu, k dispozici je třeba byt 2+1 ve Varnsdorfu v Ústeckém kraji. Za něj dáte jen 2 431 Kč/měsíc a zálohy na služby vás vyjdou na 320 Kč/osobu/měsíc. Ve stejném kraji v Jiříkově si můžete pronajmout byt 2+1 a 3+1 ve stejné nádražní budově. 

Související obsah

Na stránkách Českých drah najdete v nabídce také prodej administrativní budovy v Petrovicích nebo provozní budovy v Českém Těšíně v Moravskoslezském kraji. Dále také pozemek ve Velkém Meziříčí na Vysočině či skladiště v železniční stanici Horní Cerekev. 

Pozemek si můžete i pronajmout. Vybrat si lze až z jednasedmdesáti inzerátů. Podobně na tom jsou i různé administrativní budovy nebo skladiště. V nabídce je až 173 inzercí. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Soud osvobodil exministra Bártu i zpravodajce Petržílka

Soud v úterý osvobodil exministra Víta Bártu a bývalého zpravodajce BIS Jana Petržílka. Oba byli obžalováni, že měli vynést odposlechy rozhovorů bývalého pražského primátora Pavla Béma a lobbisty Romana Janouška. Toto obvinění se však neprokázalo.

Píše se na Deník.cz