Zahraničí

Česká krása opět bodovala ve světě. Karolína vyhrála titul Miss Global

Česká krása opět bodovala ve světě. Karolína vyhrála titul Miss Global
Zdroj: Česká Miss

Třetí nejkrásnější Češka Karolína Kokešová se v sobotu 18. ledna v mexickém městě Oaxaca de Juárez stala absolutní vítězkou světové soutěže Miss Global. Radost z korunky jí ale málem zhatily dramatické události, které zkomplikovaly slavnostní večer.

Přenos finálového galavečera Miss Global trval dlouhých šest hodin, diváci se ale nakonec vyhlášení nedočkali. Zakončení bylo vysloveně dramatické. Před vyhlášením výsledků vystoupil na podium jeden z hlavních sponzorů soutěže a finalistky soutěže obvinil z manipulace s výsledky, jelikož nepostoupila jeho favoritka z Mexika.

Proti tomu se výrazně ohradila Miss Kolumbie a následně ji podpořily i ostatní dívky. V tu chvíli došlo k zastavení celého přenosu i soutěže. Dívky se odebraly do zákulisí a po pauze na poradu vedení Miss Global byly vyhlášeny vítězky.

Po všem, co se událo, jsem nečekala, že vůbec bude vyhlášení, a tím méně, že se umístím. Doteď tomu nemůžu uvěřit, ale mám korunku, takže ano, vážně se to stalo,“ řekla Karolína nadšeně. Ovace publika si ale neužila, vzhledem ke komplikacím proběhlo vyhlášení výsledků mimo kamery.

Kromě vítězství České republiky slaví umístění i Hany Novoa z Peru, Adrielle Castro z Brazílie, Riza Santos z Filipín a Mikaela Rose z Austrálie. Karolína není první Češkou, která v historii soutěže zabodovala, v roce 2016 byla mezi nejkrásnější čtveřicí dívek i naše Nikola Bechyňová.

Související obsah

Potěšení z umístění naší reprezentantky neskrývá ani obchodní ředitelka České Miss, Veronika Farářová: „Jsem na Karolínu neskutečně hrdá, nepodcenila přípravu a všechny své dosavadní zkušenosti zúročila. Vítězství si zaslouží.“ Česká Miss tak po umístění Kláry Vavruškové na Miss Earth slaví další světový úspěch, díky němuž se letošní ročník stává nejúspěšnějším v celé historii soutěže.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz