V neděli odpoledne se uživatelé WhatsAppu potýkali s nepříjemnými výpadky. Technické potíže hlásili především uživatelé v Belgii, Holandsku a Německu.
Potíže uživatelům dělal zejména příjem nebo odesílání hlasových zpráv nebo obrázků. Zasílání textových zpráv a příjem hovorů zatím funguje bez komplikací.
Poruchy byly hlášené po celém světě, nejvíce ve střední a západní Evropě a v některých arabských zemích. První potíže lidé hlásili před nedělním polednem. V Evropě jsou postižena ale i velká města v jiných státech jako Londýn, Moskva, Paříž, Řím nebo Madrid a Barcelona. I uživatelé v Česku hlásili výpadky. Provoz se podařilo obnovit kolem čtvrté hodiny odpoledne.
WhatsApp ani mateřská společnost Facebook se k selhání zatím nevyjádřily. Při posledním větším výpadku, který WhatsApp postihl vloni v létě, trval problém řádově hodiny.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz