Domácí

Drogerie stahuje z regálů emulze pro děti, mohou způsobit kožní nemoci!

Drogerie stahuje z regálů emulze pro děti, mohou způsobit kožní nemoci!
Zdroj: Profimedia, dm drogerie markt Česká republika

Ve čtvrtek informovala dm drogerie o stažení tělové emulze s heřmánkem a bambuckým máslem, jelikož byly při kontrole zjištěné kvasinky. Lidé by měli zakoupený výrobek vrátit a dál ho nepoužívat. Peníze také dostanou zpět i bez stvrzenky.

"Milé zákaznice, milí zákazníci, informujeme vás otevřeně o všem a informace před vámi netajíme, i když něco není podle našich představ," napsala dm drogerie na svém facebooku. Z prodeje se rozhodla stáhnout produkt alverde baby tělová emulze bio bambucké máslo a bio heřmánek, 200 ml.

"Ke stažení dm přistupuje z preventivních důvodů, jelikož při vlastních kontrolách byly v tělové emulzi zjištěny stopy kvasinek," vysvětlila drogerie. Dále také upozornila zákazníky, aby výrobek už nepoužívali.

Vrátit ho také mohou do jakékoliv prodejny dm, kde jim budou vráceny peníze i bez pokladní stvrzenky. "Kvalita nabízených výrobků má pro nás vysokou prioritu, proto velice litujeme vzniklé situace a zákazníkům se za tuto nepříjemnost omlouváme," dodala drogerie.

Související obsah

Kvasinky mohou u dětí způsobit řadu zdravotních problémů, a to například svědění nebo puchýřky v místech, kde děti nosí plenky. A v komentářích u příspěvku drogerie si už některé maminky začaly stěžovat na podobné příznaky u svých dětí.

"Tak už vím, z čeho se mi malý osypal na těle. Tři týdny vyrážka, než jsem zjistila důvod a pak čtu tohle," napsala paní Kateřina. "Tak už chápu, proč je náš prcek osypaný," přidala se další maminka.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz