Domácí

Miminko zemřelo po pádu z 1. patra. V bytě předtím došlo k hádce

V neděli v noci došlo v Pohořelicích na Brněnsku k tragédii. Údajně po rodinné hádce zde po pádu z 1. patra zemřel čtyřtýdenní novorozenec. Miminko navzdory snaze záchranářů nepřežilo. Policie zatím událost šetří jako usmrcení z nedbalosti.

Podle informací TN.cz měla tragickému pádu novorozence předcházet hádka. Kdo byl jejím aktérem a co bylo příčinou, v tuto chvíli není známo. "Evidujeme událost, kdy mělo dojít k pádu dítěte z výšky, případ kvalifikujeme jako usmrcení z nedbalosti," řekl policejní mluvčí Bohumil Malášek.

"Za stálé resuscitace jsme předali dítě v kritickém stavu do dětské nemocnice v Brně," řekla mluvčí záchranářů Michaela Bothová. Navzdory včasné pomoci a snaze lékařů ale miminko nepřežilo.

Související obsah

"Jde o velmi složitou záležitost," dodal Malášek. Podle informací TN.cz se mělo jednat o velmi problematickou domácnost, kde k problémům a střetům docházelo dlouhodobě.

Matka čtyřtýdenního novorozence údajně měla kvůli novému partnerovi opustit manžela, se kterým měla mít další děti. Zdroj, který si nepřeje být jmenován, uvedl, že otec novorozence měl svou partnerku zavírat doma. Údajně se k ní choval hrubě a surově.

Související obsah

Podle informací TN.cz se měl muž poté, co k pádu dítěte došlo, pokusit o útěk a měl být zadržen na Třebíčsku. Tuto informaci policie nepotvrdila, uvedla však, že je v kontaktu se všemi zúčastněnými.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz