Krimi

Muž si jel vyřídit účty do blázince, chytli ho v tramvaji vyzbrojeného noži

Muž si jel vyřídit účty do blázince, chytli ho v tramvaji vyzbrojeného noži
Zdroj: Profimedia

Ve středu odpoledne pražská policie řešila poměrně neobvyklý případ. Zavolal jim muž, který sám sebe nahlásil, že jede někoho zabít do bohnické léčebny. Policie ho zadržela v tramvaji - měl u sebe několik nožů.

Ozbrojený muž zavolal na linku 158, aby policii oznámil, že si jede do pražských Bohnic vyřídit s jiným mužem účty. Zamířeno měl do tamní psychiatrické léčebny, kam nakonec nicméně nedojel. 

Policisté totiž muže rychle vypátrali a chytili ho. "Za pomocí donucovacích prostředků ho policisté zadrželi v tramvaji číslo 5 na zastávce Husinecká v Seifertově ulici. U sebe měl několik nožů. K žádnému zranění naštěstí nedošlo," řekla pro TN.cz mluvčí policie Lucie Drábková.

Související obsah

Další podrobnosti k incidentu nesdělila. Jaký motiv muže vedl, zatím není známo. "Případem se policie nadále zabývá a prověřuje jeho okolnosti," dodala Drábková.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Při požáru trajektu na Filipínách zahynulo nejméně 7 lidí

Nejméně sedm lidí přišlo o život při pondělním požáru trajektu Mercraft 2 na Filipínách, který převážel 124 lidí včetně posádky z ostrova Polillo do Realu v provincii Quezon, informuje agentura AFP. Fotografie sdílené pobřežní stráží ukazovaly, jak se z lodi zachvácené požárem. Doposud bylo zachráněno na 120 lidí, po zbytku pasažérů pátrá pobřežní stráž. K neštěstí došlo asi 7 kilometrů od přístavu.

Píše se na Deník.cz