Polcie

Matka před rokem zmizela! Policie našla kosti v místech pátrání

Nelegální skládka na Slovensku ukrývala lidské kosti. Policie je poslala na expertízu a pokusí se zjistit identitu zemřelého. Ostatky se nacházely v místech, kde kriminalisté pátrali po pohřešované matce tří dětí.

Lidské kosti ležely pod stavebním odpadem. I když vyšetřovatelé na výsledky expertízy zatím čekají, rodina pohřešované ženy se obává nejhoršího. Kosterní nález v Rusovci, tedy městské části Bratislavy, se nacházel v místech, kde policisté neúspěšně pátrali Naděždě, matce tří dětí.

Naděžda Ondejková zmizela bez jediné stopy 14. ledna 2019. Zda tento nález souvisí s jejím zmizením, ukáže až expertíza a srovnání DNA. Podle informací TVnoviny.sk se na nalezených kostech nenacházela žádná tkáň. To by ale mohla podle odborníků způsobit zvěř, která se na skládce pohybuje.

Související obsah


Místo nálezu se také nachází poblíž hranice s Rakouskem. Podle slovenských médií je tak možné, že někdo kosti přivezl ze zahraničí. I když tam mají auta vjezd zakázán, přítomnost nelegální skládky nasvědčuje tomu, že lidé si z předpisů těžkou hlavu nedělají.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Tálibán nakázal televizním moderátorkám, aby měly zahalenou tvář

Afghánské televizní moderátorky a další ženy vystupující na obrazovce budou muset mít zahalenou tvář. Dekret s nařízením vydalo vládnoucí hnutí Tálibán a bude platit od 21. května. Po povinném zakrytí tváře na veřejnosti, cestování pouze v mužském doprovodu a uzavření středních škol pro dívky je to další omezení žen v zemi.

Píše se na Deník.cz