Domácí

Silný vítr si v Česku vyžádal první oběť, strom spadl na projíždějící auto

Silný vítr si v Česku vyžádal první oběť, strom spadl na projíždějící auto
Zdroj: HZS Středočeského kraje

K vážné havárii vyjeli ve středu ráno záchranáři a hasiči ve Středočeském kraji. Na projíždějící auto kvůli silnému větru spadl strom a zabil řidiče. V protisměru jelo další auto, které strom také poškodil.

Větrná smršť v České republice si vyžádala svou první oběť. Krátce před sedmou hodinou ráno u Sudoměře na Mladoboleslavsku spadl na projíždějící auto strom. Na místo okamžitě vyrazili hasiči a záchranáři.


Už jízda k nehodě byla náročná. "Cestu k nehodě posádkám zkomplikoval necelý kilometr před nehodou další spadlý strom, který blokoval silnici. Záchranáři museli kvůli překážce využít jinou trasu," uvedla mluvčí středočeských záchranářů Petra Effenbergerová.

 

Související obsah


"Po vyproštění z vozidla předali hasiči zraněného muže do péče záchranářům, kteří u něj zahájili intenzivní péči. Bohužel muž utrpěl velmi vážné poranění hlavy, kterému i přes snahu záchranářů na místě podlehl," doplnila Effenbergerová. Strom zasáhl i další auto jedoucí v protisměru a poškodil mu zadní část, řidič vyvázl bez zranění.
 

Podívejte se na reportáž TV Nova:

TN.cz

Aktuální předpověď počasí

Sledujte aktuální předpověď počasí v České republice i ve vašem kraji.

K tématu Domácí

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz