Domácí

Filip láká Dominátora na kandidátku KSČM! Hašek reagoval jasně

Filip láká Dominátora na kandidátku KSČM! Hašek reagoval jasně
Zdroj: Profimedia

Nabídku na možnost stanout v dresu komunistické strany v senátních volbách veřejně předložil předseda KSČM Vojtěch Filip hokejistovi Dominiku Haškovi. Příliš velké nadšení tím u sportovce nevzbudil.

Prohlášení bývalého hokejového reprezentanta Dominika Haška v satirickém pořadu Šťastné pondělí vzbudilo rozruch na české politické scéně. "Posílal jsem Andrejovi esemesky a čekal, jestli se ozve. Bohužel, musím to přijmout," reagoval v nadsázce Dominik Hašek na otázku, zda jej nemrzí, že nepovede Národní sportovní agenturu. Té šéfuje další hokejista Milan Hnilička (za ANO).

Související obsah

Svou šanci ucítil předseda KSČM Vojtěch Filip a pokusil se nalákat Haška na rudou kandidátku. "Nezpochybňuji kvality Dominika Haška a jeho zásluhy na českém hokeji. Ale jeho případné angažmá předpokládá aktivní zapojení do politiky. Pokud chce, nabízím kandidaturu za KSČM do Senátu," vtipkoval Filip na svém twitteru.

Redakci TN.cz se podařilo s Dominikem Haškem spojit a zeptat se ho na jeho případné politické ambice. "Nevím, jestli to myslel jako ironii, nebo vážně, ale já rozhodně nemám zájem," prohlásil rezolutně Dominátor.

Na sociálních sítích vzbudila nabídka vlnu pobavení. "Pochybuji, že je Dominátor zvědavý na nějaký bolševický moudra," píše jeden z uživatelů. Další si vystačili animací z filmu Pelíšky, kde herec Jiří Kodet velmi svérázně reagoval na oslovení "Soudruhu".

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz