Krimi

Záhada smrti učitelky Violy pokračuje. Před tragédií stála na podivném místě

Záhada smrti učitelky Violy pokračuje. Před tragédií stála na podivném místě
Zdroj: JŠ Best English

Slovenští policisté už tři měsíce vyšetřují úmrtí čtyřiatřicetileté učitelky, kterou našli záchranáři podchlazenou v bratislavském přístavě. Pořád se objevují nové informace, které mohou být pro vyšetřování důležité. Naposledy se ukázalo, že učitelka měla před smrtí stát do půl pasu v Dunaji. Důvod není známý.

Mladou ženu našli záchranáři v Přístavní ulici ve slovenské Bratislavě v pondělí 11. listopadu. O jejím úmrtí informovala policie o týden později, aby zatajila před případným viníkem průběh vyšetřování. Od té doby na případu stále pracuje.

Postupně se začaly objevovat informace o možné příčině učitelčina úmrtí. Mohla být zavražděna, ale také se mohla i pokusit spáchat sebevraždu. Podle některých slovenských médií měla být před svou smrtí znásilněna.

Podle portálu aktuality.sk ji v den tragédie zachytilo hned několik kamer v centru města. Po celou dobu byla sama a nikdo ji nedoprovázel. Jelikož měla velkou část oblečení promáčenou, je podle portálu pravděpodobné, že zatím z neznámých důvodů stála v řece Dunaj do výše pasu.

Související obsah

Zda se jednalo o nehodu, nebo sebevraždu, policie nechtěla potvrdit. "Ve vámi uvedeném případě je vedené trestní stíhání ve věci zločinu zabití. Z důvodu, aby nedošlo ke zmaření vyšetřování, bližší informace v současnosti není možné poskytnout," řekla portálu policejní mluvčí Veronika Slamková. 

Policie ještě ani nezveřejnila okruh podezřelých. Podle informací portálu je možné, že na její smrti nemá vinu nikdo cizí. Učitelka totiž měla před tragickým dnem obvolávat své známé a omlouvat se jim za věci, které jim udělala. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz