Domácí

Rány pěstí, házení o zem! Drsnou bitku dětí si ostatní pobaveně natáčeli

Na sociálních sítích se objevilo další video - tentokrát z Pardubic - zachycující pouliční dětskou rvačku. Záběry ukazují, jak jeden ze školáků toho druhého mydlí hlava nehlava, zatímco kolem nich postává hlouček dětí, které agresora povzbuzují a incident si natáčejí. Případem se bude zabývat policie.

Na video, které se objevilo v jedné facebookové skupině, redakci TN.cz upozornil divák. Drsná rvačka mezi dvěma chlapci se měla odehrát v Pardubicích. Na záběrech je vidět, jak jeden z nich tím druhým hází o zem, kde do něj buší pěstí.

Druhý ze školáků v bitce vystupuje pasivně - ani jednou během 17vteřinovového záznamu ránu nevrátil a téměř se nebránil. Od ostatních dětí, které postávají kolem, se podpory nedočkal. Ty naopak povzbuzovaly silnějšího z hochů a incident si natáčely.

Související obsah

I členové skupiny, kam bylo video přidáno, mají z drsné rvačky vesměs srandu. V komentářích se dokonce spekuluje nad tím, že mlácené dítě je ve skutečnosti dívka. Jiní komentující to ale vyvracejí.

Na video redakce TN.cz upozornila i pardubické policisty. Jejich mluvčí Markéta Janovská zatím nebyla schopná potvrdit, zda už kriminalisté případ evidují. Vvedla však, že se jím budou zabývat. "Pokud jsme ho doposud neevidovali, tak ho na základě videa určitě budeme evidovat," řekla.

Dětské násilí se stává novým fenoménem sociálních sítích. Více informace se dozvíte v reportáži TV Nova:

sei, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz