Zahraničí

Slovenský gynekolog měl zneužívat děti. Dívka mu prý porodila potomka

Slovenští kriminalisté vyšetřují otřesný případ sexuálního zneužívání nezletilých dětí. Obvinili gynekologa z piešťanské nemocnice, který měl obtěžovat chlapce i děvčata. A jedna z dívek mu měla dokonce porodit potomka.

Gynekolog v piešťanské nemocnici, která leží relativně blízko českých hranic, pracuje podle TV Markíza necelý rok. Policie sbírala důkazy několik měsíců, vyslýchala i údajné oběti lékaře.

"Uvedené osobě bylo sděleno obvinění. Vzhledem k citlivosti případu se nebudeme k věci vyjadřovat," řekla mluvčí trenčínské policie Danka Adamíková.

Podle TV Markíza je gynekolog obviněný z zneužívání a ohrožování mravní výchovy mládeže. Měl mít políčeno na dívky ve věku 12 až 13 let a také na nezletilé chlapce. Televizi se s ním nepodařilo spojit. Ředitel nemocnice o obvinění svého podřízeného nic nevěděl.

Související obsah

Gynekolog se měl setkávat i s dvanáctiletou dívkou, která s ním údajně ve čtrnácti otěhotněla a porodila dítě, kterému je teď devět měsíců.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

USA přesunou malý kontingent vojáků do regionu poblíž Ruska

Americký prezident Joe Biden v pátek večer oznámil, že Washington posílí svou vojenskou přítomnost poblíž Ruska dalšími vojáky, kteří budou brzy přesunuti do zemí východní Evropy. Americký ministr obrany Lloyd Austin na pátečním brífinku řekl, že tyto jednotky budou použity k "posílení bezpečnosti v zemích NATO na východním křídle." Pentagon už dříve avizoval, že asi 8 500 amerických vojáků bylo uvedeno do "zvýšené pohotovosti", aby byli nasazeni ve východní Evropě.

Píše se na Deník.cz