Zahraničí

Kate odchod Meghan netrápí: Je prý šťastná, že má teď víc práce

Kate odchod Meghan netrápí: Je prý šťastná, že má teď víc práce
Zdroj: Profimedia

Vévodkyně Kate, manželka prince Williama, přebere část královských povinností za prince Harryho a jeho choť Meghan. I když jejich odchod nesla špatně, na novou výzvu se podle britských médií těší.

Vévodkyně z Cambridge v posledních dnech cestovala po Velké Británii a v rámci propagace Královské nadace mluvila o dětském vývoji a také o svých rodičovských zkušenostech. "Kate je velmi nadšená prací, kterou nadace vykonává. Má nejrůznější nápady a plány, o kterých věří, že mohou být v budoucnu uvedeny do praxe," uvedl zdroj pro britský The Sun.

"V posledních týdnech Kate navštívila hodně měst a hovořila s mnoha odborníky a získala spoustu informací. Získané znalosti chce využít k pomáhání druhým," dodal zdroj. Původně měli Královskou nadaci na starost William a Harry. Postupně se přidaly i jejich manželky.

Související obsah

Oba páry spolu v rámci nadace spolupracovaly, zejména na akcích týkajících se duševního zdraví. "Harry se také hodně zaměřoval na vojáky a na Invictus Games," dodal zdroj. Po Megxitu (odchodu Harryho a Meghan) ale povinnosti padly na vévodu a vévodkyni z Cambridge, tedy Kate a Williama.

I když si Kate více práce užívá, je jí údajně velice líto, že se s Harrym a Meghan odcizí. Manželé si také uvědomují, že jejich tři děti budou mít svého bratrance Archieho daleko – až v Kanadě, kde si "uprchlíci" koupili luxusní sídlo.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz