Krimi

Na pražském Jižním Městě se střílelo! Mrtvý muž, žena bojuje o život

Pražská Ledvinova ulice se ve středu ráno ocitla v obležení policistů. V jednom ze zdejších domů byl nalezen mrtvý muž. Žena, kterou policisté objevili v bytě spolu s mužem, bojuje o život. Na místě je výjezdní skupina, kriminalisté i koroner. Místo činu je obehnané policejní páskou a vyšetřovatelé zajišťují stopy.

K tragédii došlo ve druhém patře panelového domu. Co k hrůznému činu vedlo, kriminalisté vyšetřují.

V době příchodu policistů byl muž již mrtvý. Žena, kterou v bytě našli spolu s ním, byla těžce zraněná. Někdo ji střelil do břicha. Jestli byl střelcem muž, kterému byt patřil, policisté zjišťují. Pravděpodobnou příčinou smrti majitele bytu je podle policie střelná rána na hlavě. Jestli si ji způsobil sám, vyšetřují.

Související obsah

Ženu se střelným zraněním břicha záchranáři v kritickém stavu převezli do nemocnice. Jestli v bytě došlo k hádce, jejímž vyústěním byla střelba, policisté zatím neví. Byt a jeho okolí pečlivě prohledali a vyloučili, že by byl na místě v době tragédie někdo třetí.

"Krátce před pátou hodinou ranní na pražském Chodově v ulici Ledvinova došlo k násilnému trestnému činu, při kterém byly zraněny dvě osoby. Žena se střelným zraněním v oblasti břicha byla převezena v kritickém stavu do nemocnice. Muž, který utrpěl střelné zranění hlavy, svým zraněním na místě podlehl," řekla policejní mluvčí Lucie Drábková.

Související obsah

Podle vyšetřovatelů žena s mužem v bytě nežila. Jestli se jednalo o přítelkyni, milenku či náhodnou známost, kriminalisté teprve zjišťují. Podle posledních informací policie je žena prozatím mimo ohrožení života, rozhodujících bude následujících 24 hodin.

Majitel bytu, kde k tragédii došlo, byl podle policie majitelem zbrojního průkazu a měl i vlastní zbraň. Jestli se z jeho zbraně také střílelo, policisté zatím s jistotou neví. Nábojnice nalezená na místě činu v tuto chvíli putuje na balistickou analýzu.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz