Zahraničí

Líná Meghan? Žena prince Harryho loni na práci téměř nesáhla

Líná Meghan? Žena prince Harryho loni na práci téměř nesáhla
Zdroj: Profimedia

V porovnání s ostatními členy královské rodiny je Meghan prý pěkný lenoch. Za loňský rok odpracovala nejméně dní ze všech. Zatímco například princ Charles byl doslova na roztrhání, Meghan "oddřela" pouhých 40 dní. Informoval o tom portál Write Royalty.

Největším královským dříčem je podle Write Royalty princ Charles. Jako jediný člen rodiny za rok 2019 zvládl více než 500 zakázek. Celkem dostál 550 oficiálním závazkům, a ačkoli jeho výkonnost v průběhu let kolísá, rozdíl není nijak velký. Svou roli bere Charles velmi vážně. Mimořádně pracovitou členkou královské rodiny je také jeho sestra princezna Anne.

Související obsah

Harryho žena Meghan své pracovní aktivity však omezila na pouhých zhruba 40 dní za uplynulý rok. Překonala ji i na veřejnosti příliš často neviděná 83letá princezna Alexandra. Vévodkyně ze Sussexu má pro svou minimální výkonnost připravenou omluvu – byla na mateřské dovolené po narození syna Archieho.

  

Nejen Meghan byla obviněna, že se v královských povinnostech "nepředře". Svého času nelichotivé poznámky sklízela i Kate, vévodkyně z Cambridge. Tu královští experti v počátcích její "kariéry" obviňovali, že jako manželka prince Williama nepracuje dostatečně tvrdě. Kate však podle odborníků své líné období překonala a stala se sebevědomou a obětavou členkou královské rodiny.

Související obsah

Aby v jejích stopách kráčela i Meghan a nabrala ve své pracovní morálce na otáčkách, bude do budoucna potřeba. Bez peněz, které členové britské královské rodiny získávají od daňových poplatníků, se musí Sussexové pořádně ohánět, aby si udrželi životní standard, na který jsou zvyklí.

  

Navíc je ještě čeká splácení dluhu více než dva miliony liber za sídlo Frogmore. Působení Harryho a Meghan jako členů královské rodiny se chýlí ke konci. Jestli do 31. března budou muset spolu s posledními královskými závazky uhradit i dvoumilionový dluh, není zatím jasné.


Princ Harry se už po výdělku poohlíží. Podívejte se na reportáž TV NOVA:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz