Miss

Němci šokovali svět novou královnou krásy. Stala se jí 35letá mamina

Nová pravidla německé soutěže krásy přinesla nečekaný výsledek. Vítězkou je Leonie von Haseová, 35letá maminka. Stala se tak nejstarší vítězkou v historii. O jejím vítězství rozhodla výhradně ženská porota.

Německá volba miss prošla v posledních letech několika změnami. Ty přinesly nečekaný výsledek. Už minulý rok ale naznačil, že soutěž bude v dalších letech směřovat jinam.

Zobrazit pspvek na Instagramu

7 Tage, 168 Stunden, 10.080 Minuten. Genau heute vor einer Woche hat die wundervolle und vor allem echte @nadine_berneis den Titel der New Miss Germany an mich bergeben und mir somit die Krone aufgesetzt Einige von Euch haben sicherlich mitbekommen, dass ich meine Krone bei meinen Live-Auftritten im TV diese Woche nicht getragen habe. Diese Entscheidung habe ich mit der Familie Klemmer bewusst getroffen, da ich mich, auch wenn ich nach dem Finale als Gewinnerin bekannt bin, nicht von den anderen Teilnehmerinnen hervorheben mchte. Ich habe jede Teilnehmerin ber die drei Wochen im Miss Germany-Camp so gut kennengelernt und fr mich ist wirklich JEDE auf ihre Art besonders - genau wie jede Frau auf dieser groen, bunten Welt! Deswegen mchte ich mich nicht als Siegerin der Miss Germany-Wahl ber irgendeiner Frau positionieren. Fr mich ist es umso wichtiger, dass wir Frauen uns gegenseitig strken und uns um Gottes Willen nicht im Wege stehen! Wie supported ihr eure Girls im Alltag? #EmpoweredWomenEmpowerWomen #EmpoweringAuthenticWomen by @fabiankirchner #MissGermany #MissGermany2020 #NewMissGermany #LeonieVonHase

Pspvek sdlen Leonie von Hase (@leonievonhase),

Haseová po svém vítězství uvedla, že její "vnímání krásné ženy je síla, charakter a autentičnost, kterou vyzařuje." "Pro mě je nejdůležitější to, že se jako ženy podporujeme," uvedla na svém twitterovém účtu.

V porotě letošní soutěže volby německé královny krásy usedly pouze ženy, což je jedna z novinek oproti předchozím letům. Účast mužů do budoucna není vyloučená, nicméně každý z nových porotců bude muset v testu dokázat, že se ztotožňuje s novým konceptem soutěže, informoval The Times. Tím je "podpora autentických žen", jak zněl i slogan pro rok 2020.

Související obsah

Uchazečky by tak měly být posuzovány především podle své osobnosti, nikoli vzhledu. Ani letos se tedy ženy neukazovaly v plavkách. Promenáda byla zrušena už minulý rok.

 Do soutěže o německou královnu krásy se mohou přihlásit dívky a ženy ve věku 18 až 39 let, nyní ale také ty, které jsou vdané a mají děti. Sama Haseová má tříletého syna.

Slogan letošní soutěže "Podpora autentických žen" ale budí rozpaky. Ty totiž musí o své osobnosti přesvědčit porotu během několika hodin.

S německým konceptem soutěže se možná setkáme i při volbě Miss Universe. Ta oznámila, že porota příštího ročníku bude výhradně složena z žen.

pb, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz