Zajímavosti

NUMEROLOGIE na týden: Úterý nese problémy, pátek změny v lásce

NUMEROLOGIE na týden: Úterý nese problémy, pátek změny v lásce
Zdroj: Getty Images

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní přímo pro čtenáře TN.cz.

24.2.2020
V pondělí se vás životně důležité informace snaží oslovit buď přímo anebo skrze abstraktní myšlenku, sen či záblesk vhledu. Mnoho detailů vyplave na povrch a je nevyhnutelné udělat si čas na jejich správné uspořádání dle důležitosti. Od dopoledních hodin je potřeba změny a nezávislosti silně zdůrazňována a nabírá na prioritě. Odpoledne si najděte prostředí, lidi a tempo, které vám umožní cítit a vidět věci takové, jaké jsou a spojit vše dohromady.

25.2.2020
V úterý buďte ve střehu a věnujte pozornost tomu, co se děje. V tomto aktivním a rychle se pohybujícím tempu mají věci tendenci fyzicky nebo jinak se střetávat. Neskrývejte a nepopírejte, že existuje nějaký problém, škodlivý zvyk, chování nebo situace. Vypořádejte se s tím nyní, zarazíte tak jeho periodické opakování. Odpoledne je zaměřeno na nitro a duši. Za pomocí jógy či jiných technik dojdete nejen ke zklidnění, pochopení, uzdravení, ale i k osvícení a otevření přitažlivější cesty. Větší intenzitu prožijete na duchovním místě, konkrétní budově nebo v přírodě.

26.2.2020
Středečním tématem se stává vaše vlastní identita, směr a moc. Cítíte se praktičtí, stateční, ochotni čelit faktům a jste odhodláni najít nejlepší cestu do budoucnosti. Víte, že jsou před vámi velké změny a chcete být co nejpřipravenější. Už netoužíte po tom, aby vás minulost pronásledovala, ale aby vám pomohla se odpoutat a uzdravit. Směr síly a moci přehodnocujete, usměrňujete nebo přesouváte z jednoho bodu na druhý.

27.2.2020
Ve čtvrtek zpomalte, uvolněte se. Nepokoušejte se mít stále kontrolu nad něčím nebo někým. Jste na podivné vlnové délce, protože se rozšiřuje její emocionální rozsah a vaše receptory vnímání jsou z toho zmatené. Tato horská dráha dnes nepotkává jen vás, ale i ostatní lidi. Snažte se vždy splynout s okolím, můžete tak nabídnout nebo i najít něčí podporu nebo přátelství. Tíha problémů nemusí sedět jen na vašich zádech, můžete se o ni podělit, ale jen pokud to dovolíte.

28.2.2020
Pátek se zaměří na vztahy, spolupráci a poctivost v nich. Možná potřebujete přestávku anebo jste připraveni učinit průlom, prohlédnete-li skutečný záměr s vámi. Nezbytnost změny srdce nebo mysli vám vytvoří situaci, ve které nepřipustíte další kompromisy, pokud půjde o vlastní pohodu. I když tento přechod není jednoduchý, zdokonalíte se v lekcích o zneužívání, utajování, spiknutí, podvodech nebo nemilování. Pomáhejte těm, kteří toto nevidí anebo nemají možnosti a sílu.

29.2.2020
V sobotu jsou více než kdy jindy posíleny oči a jejich vidění se přesouvá do srdce. Věřte svým nejhlubším pocitům. Uvidíte, co je relevantní a co ne, a zjistíte kolika klamavými dojmy jste se doteď řídili. 11-17 hodina je emocionálně nevyrovnaná, přecitlivělá, náladová až výbušná, od pláče až po třískání nádobím. Zato hodiny večerní jsou nabité egem, silou a chtíčem, a alkohol či jiné látky tyto negace ještě více posílí. Proto buďte střízlivě opatrní a nezaplétejte se do prosazování či obhajování jakési teze.

1.3.2020
V neděli se můžete cítit osamělí, a to proto, že stará známá rutina nebo situace končí a začíná proudit jiným směrem. Tato nová fáze má vliv na pozici, odpovědnosti i vztahy. Bez ohledu na to, jak se to vše bude zdát frustrující, buďte trpěliví. Čekejte, až se vám spojí minulost, přítomnost a budoucnost v nit bez uzlíků, která vás ochrání před extrémy. Po obědě se dokážete zaměřit na kvalitu a přesnost informací, své vlastní potřeby berete vážně a už se nenecháte zastrašit ani manipulovat okolnostmi, lidmi nebo titulem. Buďte sami k sobě upřímní a přátelští.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Při požáru nemocnice v Senegalu zahynulo 11 novorozenců

Při požáru na neonatologickém oddělení nemocnice Mame Abdou Aziz Sy Dabakh ve městě Tivaouane, asi 120 km východně od hlavního města Dakaru zemřelo 11 novorozenců, oznámil ve středu bez dalších podrobností na svém Twitteru senegalský prezident Macky Sall. K podobnému incidentu došlo koncem dubna ve městě Linguere na severu země, kdy při požáru v nemocnici zemřeli čtyři novorozenci. Starosta města označil jako příčinu požáru technickou závadu na klimatizační jednotce v porodnici.

Krátká zpráva

Německo se dohodlo s USA na koupi zkapalněného plynu

Německo se dohodlo s USA na nákupu zkapalněného zemního plynu. Informaci zveřejnila tisková služba americké společnosti Sempra Energy, která uvedla, že by prodala asi 2,25 milionu tun plynu ročně.

Krátká zpráva

Zelenskyj promluví k českému parlamentu

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj by měl k českému parlamentu promluvit 15. června. Po schůzce vedení obou komor to oznámila šéfka Sněmovny Markéta Pekarová Adamová. Poslanci a senátoři si projev ukrajinského prezidenta poslechnou ve svých sídlech.

Píše se na Deník.cz