Krimi

Čech se u norského soudu přiznal k vraždě partnerky, měl ji ubodat

Čech se u norského soudu přiznal k vraždě partnerky, měl ji ubodat
Zdroj: Profimedia

V pondělí začal v Norsku soud s dvaapadesátiletým Čechem, který je obviněný ze zabití své sedmadvacetileté partnerky. Incident se odehrál před dvěma lety v kavárně Tiffany v Oslu. K vraždě se měl muž soudu přiznat.

Češka pracovala v kavárně v norském Oslu v městské čtvrti Frogner. Před dvěma lety k ní měl 1. července po sedmé hodině večerní přijít její partner. Poté ji měl několikrát bodnout.

Žena o dvacet minut později zavolala na policii a vše jim oznámila. Lékaři ji poté převezli do nemocnice, kde o týden později zemřela. Policie obvinila partnera ze zabití. 

Okresní soud v Oslu s mužem zahájil soudní řízení v pondělí. Během líčení Čech soudci přiznal, že svou družku zabil. Vysvětlil, že spolu měli dřív konflikty a hádali se. Moc si toho prý ale nepamatuje. 

Související obsah

Podle portálu VG měl muž na svou partnerku zaútočit kvůli hádkam o jejich společnou dceru. Ta by měla momentálně žít u dalších příbuzných. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Sníh komplikuje dopravu, dálnice D6 je uzavřena kvůli nehodě dvou osobáků

Dálnici D6 na 154. km ve směru Sokolov uzavřela dopravní nehoda dvou osobáků s lehkým zraněním. Z důvodu šetření nehody je aktuálně dálnice uzavřena. Na povrchu dálnice je souvislá vrstva sněhu, informuje Policie ČR.

Píše se na Deník.cz