Domácí

Michaela Kuklová přiznala rakovinu! Fanouškům poslala dojemný vzkaz

Michaela Kuklová přiznala rakovinu! Fanouškům poslala dojemný vzkaz
Zdroj: TV Nova

Herečka Michaela Kuklová (51) oznámila na Instagramu, že bojuje s rakovinou prsu. Dle svých slov už podstoupila operaci a cítí se dobře.

"Ráda bych vám sdělila, že mi byl diagnostikován karcinom prsu. V současné době jsem po operaci a výsledky jsou příznivé. V dalším čase se doléčím. Pracuji, cítím se zdravá, v plné síle, psychicky naprosto klidná, v souladu s nemocí a nepochybuji, že budu v pořádku," oznámila na Instagramu Michaela Kuklová.

Známá herečka poděkovala všem lékařům a sestřičkám za péči. "Není mi třeba soucitu, ani lítosti, nic hrozného se mi neděje, jsem pouze jednou z mnoha. Nevidím důvod upínat ke mně pozornost. Pokud snad budu moct pomoci poznáním, ráda vám odpovím," dodala Kuklová.

 

Související obsah

Exmanželka zesnulého Jiřího Pomeje, který vloni zemřel na rakovinu, má s podnikatelem Romanem Holomkem syna Romana. Nyní má novou lásku. "Děkuji svému příteli, synovi, rodině a kamarádkám za jejich oporu a jsem moc šťastná, že se o mě nemusejí bát," dodala herečka.

Michaela Kuklová je česká herečka a modelka, která v minulosti byla vyhledávanou představitelkou pohádkových princezen. Filmoví fanoušci ji mohli vidět například ve snímku Skleněný dům, Třetí skoba pro kocoura nebo filmu režiséra Zdeňka Trošky O princezně Jasněnce a létajícím ševci.

Podívejte se na rozhovor s herečkou z prosince 2016:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz