Krimi

Policisté přijeli řešit konflikt v rodině, muže pak pronásledovali i vrtulníkem

Dramatická policejní honička se strhla v sobotu večer na Kladensku, když byla hlídka přivolána k rodinné rozmíšce. Agresívní muž se dal na úprk v autě, pronásledovalo ho několik hlídek a vrtulník, padl i výstražný výstřel.

Napínavý případ se začal odehrávat kolem 19. hodiny v Kladně, když byli policisté přivoláni ke konfliktu v rodině.

Mladší muž, který měl být podle všeho agresorem, se před strážci zákona dal na útěk. Nasedl do auta a i se svým psem začal ujíždět. Navíc hrozilo, že je ozbrojený.

Do jeho pronásledování se pustilo několik policejních hlídek, na pomoc přilétl i vrtulník. Honička trvala zhruba půl hodiny po okolí Kladna. Padl při ní výstražný výstřel. Výtečník nejel nijak extra rychle, ale na úzkých okreskách se ho policistům nedařilo předstihnout. Proto se mu snažili nadjet a zablokovat mu cestu.

To se jim podařilo mezi obcemi Amerika a Horní Bezděkov. Ujíždějící řidič ještě stačil nabourat dva policejní vozy a skončil převrácený na boku v příkopu. Policisté v neprůstřelných vestách a s připravenými pistolemi ho přinutili vylézt a nasadili mu pouta. Celá akce se naštěstí obešla bez zranění.

Nic se nestalo ani fence, kterou měl muž v autě. Vyzvedli si ji strážníci.

Související obsah

Řidič odmítl dechovou zkoušku i odběr krve a převezli ho na služebnu. Jestli se v jeho autě našla zbraň, nechtěli policisté zatím komentovat.

Strážci zákona přišli ještě o jeden vůz, který při honičce narazil do svodidel.

mch, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz