Zahraničí

Britové mají jasno: Vévodkyně Kate podle nich čeká čtvrté dítě

Kate vyrazila v posledních dnech s princem Williamem na návštěvu do Irska, kde navštívili také místní pivovar v Dublinu. Tam měla veřejnosti dokázat, že se svým mužem čeká čtvrté dítě. A prozradit se měla sama. Britové tak začali o jejím těhotenství ještě více spekulovat.

Vévoda a vévodkyně z Cambridge vyrazili na oficiální návštěvu do Irska, kde se zúčastnili různých akcí. Mezi nimi byl také pivovar. V něm dostal pár na ochutnávku pivo. Když si připíjeli, Kate jen ochutnala pěnu, ale víc si nedala.

Fanoušci královské rodiny si myslí, že je znovu těhotná. Proto se vyhnula pití alkoholu. "Všechny oči se těď zaměřují na Harryho a Meghan, ale vévodkyně z Cambridge by brzy mohla upoutat pozornost dalším královským dítětem," citoval deník Express jednu z fanynek. "Kate ochutnala jen pěnu...," radovala se další. 

Někteří se ale domnívají, že čtvrté dítě v plánu není. Prý na to Kate ani neměla čas. Byla teď velmi zaneprázdněná a musela plnit řadu královských povinností. Hlavně poté, co Harry a Meghan oznámili odchod z královské rodiny.

Související obsah

Princ William a vévodkyně Kate spolu mají tři děti - prince George (6), princeznu Charlotte a prince Louise, kterému budou za chvíli už dva roky. 

Podívejte se na video, kde Kate měla prozradit těhotenství:

 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz