Zahraničí

Meghan naštvala královskou rodinu. Porušit měla jeden důležitý slib

Meghan naštvala královskou rodinu. Porušit měla jeden důležitý slib
Zdroj: Profimedia

Vévodkyně Meghan dorazila do Velké Británie, kde navštívila také Národní divadlo v Londýně, jehož je patronkou. Poté na sociálních sítích zveřejnila fotografie z návštěvy. V ten den měla ale důležitý proslov vévodkyně Camilla o domácím násilí. Podle britských médií Meghan porušila slib a zastínila dlouho plánovanou Camillinu řeč.

Vévodkyně z Cornwallu se chystala v pátek na svůj projev o domácím násilí. "Práce je pro ni velmi důležitá a její rozhodnutí upozornit na domácí násilí v rámci 10. výročí summitu Žen světa byl pečlivě promyšlený plán," citovat deník Mirror blízkého zdroje rodiny.

Camilla čtyři roky pracovala na tom, aby mohla pomáhat ženám trpícím domácím násilí a také se podělit o své zkušenosti. Jenže v její důležitý den ji měla zastínit vévodkyně Meghan. Na svůj instagram totiž zveřejnila fotografie ze své návštěvy londýnského Národního divala, což Camillu prý naštvalo.

Meghan tak měla na sebe strhnout veškerou pozornost a proslov vévodkyně z Cornwallu šel do pozadí. Ze všeho byla velmi rozrušená a nechápala, jak mohla Meghan porušit slib. Překvapit to mělo také královskou rodinu. 

Související obsah

"Samozřejmě, že se vědělo, že se Harry a Meghan budou tento týden angažovat na některých soukromých akcí, ale všichni souhlasili s tím, že proslov Camilly by měl mít přednost. Bohužel někteří lidé měli jiný názor," dodal zdroj. Nakonec ale vystoupení o domácím násilí veřejnost zaznamenala. Lidé vévodkyni z Cornwallu také blahopřáli. 

Meghan zveřejnila na instagramu fotografie z divadla

Zobrazit pspvek na Instagramu

Yesterday, The Duchess of Sussex, Royal patron of the National Theatre, visited the Immersive Storytelling Studio in London, where emerging technology like Virtual Reality is being used to develop new forms of emotive storytelling. Recently, The Duke and Duchess of Sussex also visited Stanford University where part of their learning journey included a virtual reality presentation that allows the user to experience life through another persons point of view. The goal of this method of virtual reality is to enable us to better connect and empathise with each other as people, regardless of race, age or nationality. The Duchess is pictured here with Nubiya Brandon and her hologram, featured in the Nationals exhibition All Kinds of Limbo, which is currently being presented at the Tate Modern. Photo The Duke and Duchess of Sussex / Chris Allerton

Pspvek sdlen The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal),

Podívejte se na reportáž o poslední oficiální akci Harryho a Meghan:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz