Domácí

Řidič nedal přednost rozjetému trolejbusu, stálo ho to život!

Řidič nedal přednost rozjetému trolejbusu, stálo ho to život!
Zdroj: Policie ČR

Řidič v osobním autě vjel v pátek v Brně do křižovatky ulic Srbská a Berkova, podle policie ale nedal přednost rozjetému trolejbusu, který jel po hlavní. Viník nehody na místě zemřel. V trolejbusu se nikdo nezranil.

V pondělí ráno vyjely složky Integrovaného záchranného systému k velmi vážné nehodě na křižovatce ulic Srbská a Berkova v Brně, kde se srazilo osobní auto s trolejbusem.

"Brněnští dopravní policisté přímo na místě zhlédli kamerový záznam z kolizní kamery umístěné v trolejbusu, na jehož základě byla zjištěna příčina vzniku dopravní nehody. Šofér automobilu totiž při vjíždění na křižovatku nedal přednost rozjetému trolejbusu jedoucímu po hlavní silnici. Důsledkem čehož tak došlo k tragické srážce vozidel, při které viník nehody zemřel," informoval mluvčí policie Petr Vala.

V trolejbusu se naštěstí nikdo z cestujících nezranil. Policie u řidiče provedla dechovou zkoušku, která byla negativní.

Související obsah

Po dobu vyšetřování a odklízení následků nehody byla Srbská několik desítek minut zcela neprůjezdná, policisté provoz odkláněli do okolních ulic.

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz