Domácí

"Tady máš koronavirus!" Muž měl sousedku po letech sporů poplivat

"Tady máš koronavirus!" Muž měl sousedku po letech sporů poplivat
Zdroj: Městská policie Chabařovice

Opravdu nečekané rozuzlení měl v pondělí odpoledne v Chabařovicích na Ústecku úklid schodů ve společných prostorách jednoho ze zdejších domů. Letitý spor muže a ženy tu měl vygradovat tím, že dotyčný na ni začal plivat a křičet: "Tady máš koronavirus, ty s...!"

"Muž měl po déle trvajících neshodách na paní ve věku 61 let plivat a křičet. Přesto, že dle lustrace nebyl pozitivní na přítomnost viru, tak jeho jednání bude pro podezření z přestupku a dále podle ustanovení krizového zákona oznámeno správnímu orgánu obce," napsali strážníci na facebooku.

Podle informací TN.cz muž také neměl nasazenou roušku a na přivolanou hlídku navíc pokřikoval, že ve svém domě si může plivat dle libosti. A hned to i předvedl, když si přímo před strážníky odplivl na zem.

Související obsah

Městští policisté navíc podle informací TN.cz do tohoto domu nevyjížděli zdaleka poprvé, oba aktéři incidentu totiž mají dlouhodobé spory o majetek, které nyní pouze vygradovaly velmi extrémním způsobem.

Emoce na uzdě neudržel ve vypjaté situaci ani senior v Ústí nad Orlicí. Podle policie po neuznané reklamaci v obchodě rozsypal jedovatou rtuť. Prodavačka na to přišla, až když se jí udělalo špatně.

Jak u lidí v době nouzového stavu stoupá agresivita, se dozvíte v reportáži:

TN.cz

K tématu Domácí

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz