Celebrity

Janeček přiznal rozchod s Mátlovou! Konec vztahu prý tajili celá léta

Janeček přiznal rozchod s Mátlovou! Konec vztahu prý tajili celá léta
Zdroj: Profimedia

Hudební producent František Janeček (75) a zpěvačka Tereza Mátlová (45) už nejsou spolu! Přestože se rozešli už před nějakou dobou, podařilo se jim to uchovat v tajnosti. Až teď Janeček krach dlouholetého vztahu přiznal.

"S Terezou Mátlovou netvoříme pár již několik let, pouze jsme nepovažovali za nutné o tom informovat," uvedl muzikálový producent pro portál Extra.cz, který o rozchodu jako první informoval. Jeho expřítelkyně už má údajně nového partnera, což prý Janeček respektuje.

Bývalý pár má spolu dceru Emilly, která letos oslavila 12. narozeniny. Rozchod proto byl o to komplikovanější. "Mým jediným a největším zájmem zůstává blaho mé dcery Emilly a na to hodlám veškerou vahou své osobnosti dohlédnout," prohlásil Janeček pro Extra.cz.

O tom, že s operní pěvkyní Terezou Mátlovou netvoří pár, už se nějakou dobu šuškalo, ani jeden z nich to ale dosud nepotvrdil. Podle Janečka teď jeho bývalá partnerka chodí s podnikatelem a moderátorem Jaromírem Soukupem.

 

Související obsah

Vztah sopranistky a jednoho z nejuznávanějších producentů v Česku utrpěl už v minulosti, kdy měla Mátlová Janečka opustit pro jiného muže. Poté, co jí nová známost nevyšla, se ale vrátila. Producent se kvůli dceři snažil se přes všechno přenést, teď se ale ukázalo, že jejich vztah už se zřejmě napravit nedal.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz