Domácí

Netradiční průvod v Pardubicích, ulicemi budou jezdit auta se zapnutými majáky

Netradiční průvod v Pardubicích, ulicemi budou jezdit auta se zapnutými majáky
Zdroj: HZS Pardubického kraje

Mnoho lidí čelí koronaviru v první linii, v Pardubicích se jim rozhodli pořádně poděkovat. V neděli večer se tam koná akce Tleskáme zdravotníkům v Pardubicích, v rámci které budou některá vozidla strážníků, hasičů a dalších projíždět městem se zapnutými majáky, aby vzdali hold našim zdravotníkům. Přidat se může každý.

Jsme v tom společně a není to jen fráze. Tak se prezentuje akce Tleskáme zdravotníkům v Pardubicích. Ta se koná v neděli 12. dubna od 20:00 pod okny obyvatel města. "Až nás uvidíte v neděli večer projíždět ulicemi města se zapnutými majáky, nestrachujte se, projíždíme městem proto, abychom poděkovali zdravotníkům. A chceme, abyste se k nám přidali a spolu s námi jim z oken a balkonů zatleskali," zveřejnili hasiči Pardubického kraje.

Chtějí tím podpořit zdravotníky, lékaře, sanitáře, pečovatele i uklízečky, podporu si zaslouží všichni z ordinací, nemocnic a dalších zařízení, kde dělají v této nelehké době pro všechny absolutní maximum.

"Pojďte se k nám přidat. V neděli 12. dubna ve 20 hodin pojďme všichni z oken a balkonů v Pardubicích poděkovat zdravotníkům. Zároveň my děkujeme vám, že zůstáváte doma a tím jim nepřiděláváte práci. A když zůstanete ve svých domovech, v oknech a na svých balkonech, ukážete i svůj zodpovědný přístup k nastalé situaci," vyzvali hasiči.

Související obsah

Akce se zúčastní Městská policie Pardubice, JSDH Pardubice – Městský obvod I., Velitelství Vojenské policie Tábor, pracoviště Pardubice a HZS Pardubického kraje.

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz