Naše Česko

HitHit Antivir podporuje ty, kteří to během krize potřebují, i nyní

HitHit Antivir podporuje ty, kteří to během krize potřebují, i nyní
Zdroj: Tn.cz/ thinkstockphotos.com

HitHit Antivir je platforma, která dříve pomáhala získat finance start-upům a zajímavým projektům. V současné situaci se ale snaží podpořit především divadla, kavárny, obchodníky, živnostníky a další. Ti to totiž v současnosti potřebují nejvíc.

Kampaň HitHit Antivir nabízí předprodej zboží a služeb. To představuje pro firmy a živnostníky možnost, jak oslovit současné i budoucí zákazníky. Díky této iniciativě firma vždy vybírá konkrétní částku, kterou potřebuje k překonání krize získat. Cílem je nabízet služby po malých částkách. Platforma je pro zadavatele zdarma. A pokud se cílová suma nevybere, peníze se vrátí tam, odkud přišly.

Finanční prostředky ve 100% výši se podařilo získat už několika podnikatelským subjektům: například teplickému hudební klubu Knak, kavárně Schönau nebo teplické skupině marketingových pracovníků, která je napojená na vietnamskou komunitu distribuující složkám IZS zdarma roušky a nápoje.

Lidé už firmám přihlášeným do programu Antivir poslali přes 1 milion korun. Nejvíc finančních prostředků vybral středověký festival Blavicon. Ten během sedmi dní vybral přes 600 tisíc z požadovaného 1,2 milionu korun.

Související obsah

Oproti státní podpoře má HitHit obrovskou výhodu. Podnikatelé nebudou muset peníze získané prostřednictvím této platformy vracet. Musejí ovšem dostát svým závazkům vůči podporovatelům i zákazníkům.

K tomu, abyste se i vy mohli zapojit, potřebujete jen několik základních informací. Musíte si promyslet cílovou částku, kolik byste chtěli vybrat. Představíte svou firmu, například na základě fotek a kratšího textu, kde řeknete, co děláte. Zákazníkovi pak už jen nabídnete odměny (své služby nebo výrobky). Na závěr  uvedete svůj kontakt a registrace je hotová.

Víte o jakékoli iniciativě nebo aktivitě, která se snaží nastartovat ekonomiku? Máte nápad, jak pomoci lokálním podnikatelům nebo živnostníkům? Dejte nám vědět! Napište nám na  nastartujmecesko@nova.cz nebo na Facebook.

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz